Çözüldü Görev Yöneticisi açılınca yüksek CPU kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Syropiel

Centipat
Daha fazla  
Bugün bilgisayarın BIOS zamanına bakmak için Görev Yöneticisi'ni açtığımda CPU'nun yükseldiğini sonrasında bir anda düşmesini gördüm. Tekrar tekrar denedim her seferinde aynı şey oldu. Bana saçma gelen şey biraz zaman geçtikten sonra %2'ye falan düşmesi, aklıma bir tek ben Görev Yöneticisi'ni açtığımda işlemi kesen bir mining uygulaması falan geldi normal mi böyle bir şey? Attığım yükselme fotoğrafında üstte genellikle başlat adında bir şey oluyor. Dosya konumu falan açılmıyor onun hakkında da bilgi verirseniz bayağı iyi olur.

Dosya Ekleri

• düşme.png
    düşme.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 72
  • yükselme.png
    yükselme.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 67
Çözüm
Normal. Ben de ilk açtığımda %95, %100 oluyor sonrasında düşüyor. Herkeste böyle bu.
Normal. Ben de ilk açtığımda %95, %100 oluyor sonrasında düşüyor. Herkeste böyle bu.

Çözüm
Bugün bilgisayarın BIOS zamanına bakmak için Görev Yöneticisi'ni açtığımda CPU'nun yükseldiğini sonrasında bir anda düşmesini gördüm. Tekrar tekrar denedim her seferinde aynı şey oldu. Bana saçma gelen şey biraz zaman geçtikten sonra %2'ye falan düşmesi, aklıma bir tek ben Görev Yöneticisi'ni açtığımda işlemi kesen bir mining uygulaması falan geldi normal mi böyle bir şey? Attığım yükselme fotoğrafında üstte genellikle başlat adında bir şey oluyor. Dosya konumu falan açılmıyor onun hakkında da bilgi verirseniz bayağı iyi olur.

Tüm bilgisayar sistemini birden toplamak istediği için olabilir bu. Windows keşke bunu düzgünce ayarlayabilse.

İyi günler arkadaşlar bende de aynı durum var ancak benim bilgisayarımı açtıktan belli bir süre sonra fan sesi artıyor. Yanı işlemci kullanımı atrıyor. Görev Yöneticisi açmaz isem böyle devam ediyor. Ancak Görev Yöneticisi açtığım an işlemci kullanımı %5-6'dan 1'e düşüyor ve fan sesi azalıyor. Arka planda garip çalışan bir şey göremiyorum ancak 3-4 aydır aynı durum devam ediyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı