Görev yöneticisi açınca CPU düşmesi

• Konuyu başlatan AT7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B
İlk açıldığında bug oluyor olabilir. Bende de aynısı oluyor. Direk %100'den düşüyor. Hatta ilk açıldığında yüklendiği için arka planda 10 program varsa sonra 60 oluyor.

Sorun güncel olmakla beraber, bilgisayarın açılış hızı da değişti. Sistem biraz daha yavaş açılıyor. Performansta gözle görülür düşüşler yaşanıyor.

@Murat5038 @Recep Baltaş değerli hocalarımın yardımlarını bekliyorum.

Evet arkadaşlar kaç gündür bu sorundan muzdaribim. Sorunun nedenini bugün buldum. Acaba artan hava sıcaklığı mı, yüklenen son güncellemeler mi diye düşünürken bugün sorunu buldum. Problem şu ki görev yönetici kapalıyken fanların hızlı, sistemin ısınması sonrasında görev yöneticisini açtığımda ise düzelmesi. Büyük ihtimalle virüs var ve bu virüs diğer virüslere benzemiyor. Kaç program kullandıysam malwary, kaskpesery hepsinde sonuç aynı virüsü bulamıyor. Ne yapmam lazım? Format atmam şu an için mümkün değil sistem daha çok yeni zaten.

Görev yöneticisi açık kullanın bilgisayarı. Beyin bedava 💯👌🏻. Şaka bir yana bencede tek çözüm format gibi görünüyor.

Evet dostlar sorun belirli aralıklarla devam etmeye başladı. Sizce bu bir madenci virüsü olabilir mi? Kaspersky ile tam tarama yaptım lakin sorun hala devam etmekte. Tüm virüs programlarını kullandım ama nafile. Ya da PC'me bir başkası tarafından kontrol sağlanmış olabilir mi?

@Murat5038 @Recep Baltaş değerli üstatlarım yardımlarınızı bekliyorum.

Evet dostlar sorun belirli aralıklarla devam etmeye başladı. Sizce bu bir madenci virüsü olabilir mi? Kaspersky ile tam tarama yaptım lakin sorun hala devam etmekte. Tüm virüs programlarını kullandım ama nafile. Ya da PC'me bir başkası tarafından kontrol sağlanmış olabilir mi?

@Murat5038 @Recep Baltaş değerli üstatlarım yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam soruna bir çare bulabildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı