Görev Yöneticisi C diskini Wi-Fi'yi belleği, ekran kartını durduk yerde kullanıyor

Riquel

Decapat
Yer
İstanbul-Kadıköy
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200MHZ
SSD veya HDD modeli
510 GB m.2 ssd
Ekran kartı
rtx 2060
Anakart
b450mk II
İşlemci
ryzen 5 3600
Selam arkadaşlar, bugün görev yöneticisinde bir şey fark ettim arka planda Google dahil 1 uygulama bile açık değil ancak C diski kullanılıyor neden olabilir şüphelenmeye başladım? Aynı şekilde bellek ve ekran kartı da böyle ve Wi-Fi'de sebebini söyleyip yardım eder misiniz?

Selam arkadaşlar, bugün görev yöneticisinde bir şey fark ettim arka planda Google dahil 1 uygulama bile açık değil ancak C diski kullanılıyor neden olabilir şüphelenmeye başladım? Aynı şekilde bellek ve ekran kartı da böyle ve Wi-Fi'de sebebini söyleyip yardım eder misiniz?
Ben bir kullanım göremiyorum. Boştayken aktif sistemlerin güncelleme kontrolü vb şeylerde olabilir arka planda açık olan şeylerde yiyor olabilir. Sistemin yeni açılması %0 kullanım olacağı anlamına gelmez.

Ben bir kullanım göremiyorum. Boştayken aktif sistemlerin güncelleme kontrolü vb şeylerde olabilir arka planda açık olan şeylerde yiyor olabilir. Sistemin yeni açılması %0 kullanım olacağı anlamına gelmez.

Normal diye biliyorum.

Teşekkürler virüs yemiştimde acaba onlamı alakalı diye düşündüm.
Merhaba,

Sabit diski Windows dizin oluşturmak için kullanıyor olabilir. Wi-Fi'daki spikeların neden kaynaklandığını Wireshark vb. gibi bir programla görebilirsiniz.

Spike nedir hocam anlatabilir misiniz?

Teşekkürler virüs yemiştimde acaba onlamı alakalı diye düşündüm.

Spike nedir hocam anlatabilir misiniz?
Sol bardaki dalgalanmalar spike. Eğer virüs Yediğinizden tedirginseniz malwarebytes anti virus malware ile yada Kvrt ile tarama yapıp temizleyebilirsiniz. Kvrtde tüm diskleri seçmeyi unutmayın.

Geri
Yukarı