Görev Yöneticisi, CMD, Regedit ve ".exe" açılmıyor

Aguree

Femtopat
Daha fazla  
PC'de nadir donma oluyor format ve sıfırlama olmuyor. PC'yi yeni aldım ve bir program kurmuştum virüs var ama format atılmadığı için gitmiyor. Windows 10 ISO dosyası açarken de hata veriyor, hiçbir şekilde olmuyor.

Ekran Görüntüsü (25).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yönetime el koyan bir virüs var. Anca güvenli modda bir tarama ile denenebilir. Boot ortamında diski silip USB ile atılmalı.

Evet, yönetime el koyan bir virüs var dediğiniz gibi. Güvenli modda nasıl tarama yapacağım?

Hocam Ayarlardan sıfırlama yöntemi ile sıfırlayın. Sonra temiz kurulum yapın. USB ile yapın.

O da olmuyor, sıfırlama ile ilgili hiçbir şey açılmıyor.

En sonunda satacağım galiba düzelmiyor nasıl bir virüs ise ilk defa görüyorum.

PC'de nadir donma oluyor format ve sıfırlama olmuyor. PC'yi yeni aldım ve bir program kurmuştum virüs var ama format atılmadığı için gitmiyor. Windows 10 ISO dosyası açarken de hata veriyor, hiçbir şekilde olmuyor.

Eki Görüntüle 1995777

Format atılmıyor derken Windows kurulu USB nizmi yok yoksa biosamı giremiyorsunuz. Eğer USB yok ise internet kafe vb yerlerden USB kurabilirsiniz. BIOS'a girememek için virüsün anakartı kilitlemesi lazım oda biraz zor iş.

Format atılmıyor derken Windows kurulu USB nizmi yok yoksa biosamı giremiyorsunuz. Eğer USB yok ise internet kafe vb yerlerden USB kurabilirsiniz. BIOS'a girememek için virüsün anakartı kilitlemesi lazım oda biraz zor iş.

Yani SS'deki gibi açılmıyor USB'ye kurmak için deneyecektim.

Bir yakınınızın PC'sinden kurmanız gerek başka çözümü yok gibi.

Tamam sonra takıp BIOS'u açarım açılır değil mi o zaman? Yine de antivirüs yükleniyor gibi bakalım deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı