Görev Yöneticisi Disk %100 oluyor

CarLy John

Centipat
Arkadaşlar, PC boştayken disk %100 civarında oluyor. Yani hiç anlamam diskten falan ama neden böyle? Bir de okuma hızı, yazma hızı normal mi, kötü mü? Diskimin bilgisayara yahu da oyunlara etkisi ne kadardır?
2020.06.14-07.41.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1.2 MB bir üst sınır değil, anlık disk kullanımına bakıyorsunuz. Arkada Panda açık değil dediniz fakat önceden attığınız ekran görüntüsünde görüldüğü kadarıyla Panda bir işlem yapıyordu. 'Şu an' diski kullanan herhangi bir uygulamanın olup olmadığını kontrol edebilir misiniz? Görev yöneticisnin tamamının ekran görüntüsünü atarsanız daha iyi olur.

Bad sector testi de yapın, hızlı tarama yeterli olur sanırım.

Önceki görüntüde panda açıktı zaten,ona birşey demedim ben.Şuan oyundayken ki görüntüyü atdim.Şimdiki atdığım görüntüde panda ve Opera açık degil,öncekinde açıktı.

1.2 MB bir üst sınır değil, anlık disk kullanımına bakıyorsunuz. Arkada panda açık değil dediniz fakat önceden attığınız ekran görüntüsünde görüldüğü kadarıyla panda bir işlem yapıyordu. 'Şu an' diski kullanan herhangi bir uygulamanın olup olmadığını kontrol edebilir misiniz? Görev yöneticisnin tamamının ekran görüntüsünü atarsanız daha iyi olur.

Bad sector testi de yapın, hızlı tarama yeterli olur sanırım.

Öncekin'de panda ve Opera açık olduğundan %100 disk kullanımı oluyordu, evet ama ben şu an hızı anlamadım iyi mi, kötü mü?

Dosya Ekleri

• 2020.06.14-12.47.png
    2020.06.14-12.47.png
    301,6 KB · Görüntüleme: 34

Geri
Yukarı