Görev yöneticisi donanımları görmüyor

erciyoldas

Centipat
Arkadaşlar görev yöneticisi, performans, bellek kısmına tıkladığımda(hız, kullanılan yuvalar, form faktörü ve donanıma ayrılmış) bilgisi yok sadece donanıma ayrılmış: 0 MB yazıyor. Bu bilgileri nasıl getireceğim oraya.

Sistem: AMD Ryzen 5 1600.
MSI RX570 Armor 4 GB OC/8GB DDR4.
Gigabyte B450M.
G.Skill 8 GB Ripjaws v kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 single kit RAM
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Orada ekstra olarak kullanılan yuvalar ve hız gösteriliyor. Yuvayı zaten biliyorsun ona gerek yok hız konusunda da 3000MHz kullandığını herhangi bir oyuna girip 1 defa MSI Afterburner ile bakarak anlarsın. Yani 2 tane ek bilgi için bu kadar kasma rahat ol 😃

Zaten en sağ yukarda 16GB olduğu gözüküyor şayet kullanım bilgileri de mevcut.

Orada ekstra olarak kullanılan yuvalar ve hız gösteriliyor. Yuvayı zaten biliyorsun ona gerek yok hız konusunda da 3000MHz kullandığını herhangi bir oyuna girip 1 defa MSI Afterburner ile bakarak anlarsın. Yani 2 tane ek bilgi için bu kadar kasma rahat ol 😃

Zaten en sağ yukarda 16GB olduğu gözüküyor şayet kullanım bilgileri de mevcut.

teşekkür ederim bilgilerin için.hazır sistem satın aldım. Mhz slot sayısı vs. biliyorum ve afterburner kullanıyorum o kısımda sıkıntı yok. sadece orda yazmayınca bide donanıma ayrılmış 0MB yazısını görünce korktum acaba bi sorunmu var diye. tekrar teşekkürler cvp için .yinede orda da yazsa fena olmazdı :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı