Çözüldü Görev yöneticisi geç yükleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Görev Yöneticisi tıkladığımda arka planda uygulamaların yazılarını 1 sn geç yüklüyor, bunun sebebi nedir? Teşekkürler.

Çözüm
SSD'ye hız testi yapınız, hala orjinal değerlerini koruyor mu görelim.

Hocam ondan bahsediyorsanız gayet normal, ben bile 3000MB yazma 3500MB okuma değerine sahip bilgisayar kullanıyorum ve aynısını yaşıyorum arada.
Hocam o zaman normal açılış süresi öyle olabilir.

Olabilir hocam ama bundan önce NET. Fremework güncellemesinden sonra oldu diyebilirim ve ondan sonra RAM kullanımım daha da düştü.

Sistemde HDD mi kullanıyorsunuz, SSD mi ve kullandığınız HDD/SSD'nin ismi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir hocam ama bundan önce net fremework güncellemesinden sonra oldu diyebilirim ve ondan sonra RAM kullanımım daha da düştü.

.NET Framework, Microsoft tarafından geliştirilen, açık internet protokolleri ve standartları üzerine kurulmuş bir "uygulama" geliştirme platfor mudur? Hocam .NET Framework güncelleştirmesinden dolayı olacağını sanmıyorum başka bir şey veya dosya yüklediniz mi?

Sistemde HDD mi kullanıyorsunuz, SSD mi ve kullandığınız HDD/SSD'nin ismi nedir?

SSD Kingston.
.NET Framework, Microsoft tarafından geliştirilen, açık internet protokolleri ve standartları üzerine kurulmuş bir "uygulama" geliştirme platfor mudur? Hocam .NET Framework güncelleştirmesinden dolayı olacağını sanmıyorum başka bir şey veya dosya yüklediniz mi?
Hayır hocam yüklemedim.

SSD'ye hız testi yapınız, hala orjinal değerlerini koruyor mu görelim.

Hocam ondan bahsediyorsanız gayet normal, ben bile 3000MB yazma 3500MB okuma değerine sahip bilgisayar kullanıyorum ve aynısını yaşıyorum arada.

Çözüm
SSD'ye hız testi yapınız, hala orijinal değerlerini koruyor mu görelim.

Hocam performans kaybım yok sadece Görev Yöneticisi'ni açarken yapıyor o da 1sn sonra hemen geliyor. 1 gün önce sıkıntı yoktu görev yöneticisinde.

SSD'ye hız testi yapınız, hala orijinal değerlerini koruyor mu görelim.

Hocam ondan bahsediyorsanız gayet normal, ben bile 3000 MB yazma 3500 MB okuma değerine sahip bilgisayar kullanıyorum ve aynısını yaşıyorum arada.

Aynen hocam ondan bahsediyorum keşke daha önce resim atsaydım ama bende her zaman oluyor hocam kafama takıldı performans kaybım yok.

Bence ortada hiçbir sorun yok. sadece 1 saniye geç gelmesi bir sorun oluşturmuyor ama sen illaki diyorsan düzelsin bas formatı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı