Görev Yöneticisi nasıl normal olarak çalıştırılır?

Jthunter

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
256gb ssd
Ekran kartı
Gtx 1060
İşlemci
Intel işlemcili 8th
Yanlışlıkla Görev Yöneticisi'ni yönetici olarak çalıştırdım. Eski haline almak istiyorum.
Windows 10 Home 64 Bit.

1646659755622.png

Görev çubuğuna sağ tıkla, çalıştır. Normal çalışacak.

Varsayılan olarak normal olarak çalışır. Arama kısmından yaptınız sanırım yönetici olarak çalıştırma işlemini. Görev çubuğu sağ tık > Görev Yöneticisi üzerinden normal olarak başlatabilirsiniz.

Anlamadım evet, Windows tuşuna bastım ve arama yerinden yaptım ama ne dediniz anlamadım ben sadece bu seferlik değil her zaman yöneticilikten çıkmasını istiyorum galiba sizinki 1 seferlik.

Hocam ne dediğinizi anlamıyorum. Konu içerisinde farklı soru sormak yerine ayrı konu açabilirsin.

Sağ tık yapıp, Görev Yöneticisinin aç diyecekseniz.

Dediğim şekilde yapın 1 seferlik değil. Hem daha pratik.

Hocam ne demek istediğini anlamadım daha ayrıntılı ya da daha basit anlatır mısın oradaki yönetici kalkan işaretini kaldırmak istiyorum.yani yoneticilikten çıkartmak sizin dediğinizide yapamadım anlamadım
Hocam ne dediğinizi anlamıyorum. Konu içerisinde farklı soru sormak yerine ayrı konu açabilirsin.

Sağ tık yapıp, Görev Yöneticisi'nin aç diyecekseniz.

Nereye diyeceğim abicim kafam yandı bu kadar zor olmamalı ayrıca kalkan simgesi gitmemiş oluyor.
Dediğim şekilde yapın 1 seferlik değil. Hem daha pratik.

Hocam yardım etmeden kaybolma lütfen ortalıktan kalkan simgesini gitmesini istiyorum biliyor musun bilmiyor musun?

Son düzenleme:
Bilsem yardım ederdim zaten değil mi?
Şu ayarları yap: Denetim masası, kullanıcı hesapları, denetim ayarları sonra en aşağıya çek.
1646661311089.png

Şu ayarları yap: Denetim masası, kullanıcı hesapları, denetim ayarları sonra en aşağıya çek.
Eki Görüntüle 1325078
Bu sefer pc ye virüs bulaşmaz mı ve dediğini yaptım hala kalkan işareti var
Şu ayarları yap: Denetim Masası, kullanıcı hesapları, denetim ayarları sonra en aşağıya çek.
Eki Görüntüle 1325078

İşe yaramadı girmiyor kalkan aloo.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı