Görev Yöneticisi 'UAC sanallaştırması izin verilmiyor' sorunu

dago3737

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar, Windows 10 kullanıcısıyım ve daha yeni format attım. Bilgisayarıma driverları kurmadan önce görev yöneticisinde bir şey dikkatimi çekti. UAC sanallaştırması izin verilmiyor yazıyor. Her programda böyle, oyunlarda da geçerli ve herhangi bir şey yok. Sanki bilgisayar tamamen boş. Erişim sağlayamıyorum, her yolu denedim, baktım. Güncelleştirmeleri yaptım, kullanıcı ayarlarını kontrol ettim ama yok olmadı. Sizlerden yardım bekliyorum iyi akşamlar.

forum konu örn 1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi akşamlar, Windows 10 kullanıcısıyım ve daha yeni format attım. Bilgisayarıma driverları kurmadan önce görev yöneticisinde bir şey dikkatimi çekti. UAC sanallaştırması izin verilmiyor yazıyor. Her programda böyle, oyunlarda da geçerli ve herhangi bir şey yok. Sanki bilgisayar tamamen boş. Erişim sağlayamıyorum, her yolu denedim, baktım. Güncelleştirmeleri yaptım, kullanıcı ayarlarını kontrol ettim ama yok olmadı. Sizlerden yardım bekliyorum iyi akşamlar.

Eki Görüntüle 397128
Bence gayet normal bir durum. Onlar sistemin kendi işlemleri olduğu için izin verilmiyor. Bende de öyle.
397156

Oyunları da engelliyor çoğu programı açamıyorum bekletiyor sonra açıyor önceden de yoktu böyle bir sorun format attıktan sonra gerçekleşti ama normal diyorsanız tamamdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı