Çözüldü Windows 10 Görev Yöneticisi açılırken izin istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İzmir, Ataşehir
Daha fazla  
İyi akşamlar,

Her seferinde Görev Çubuğu'ndan Görev Yöneticisi'ni açarken izin isteyip duruyor ve ben buna sinir oluyorum.
Bu sorun son 2 saat içinde başladı normalde yapmıyordu ne olduysa artık bu şekilde oluyor.

Öncelikle ben bu "Kullanıcı hesabı denetimi"ni tamamen kapatmak istemiyorum, sadece bu Görev Yöneticisi için izin istemesin.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, konuyu hortlatıyorum ama aynı sorun bende de var. Ve son 2 gündür oluyor bu olay. 3-4 aydır normaldi ama şimdi izin istiyor. Sebebi nedir? Windows'a güncelleme geldiği için olabilir mi?

Maalesef format atmak zorunda kaldım, ancak öyle çözüldü. YouTube'da geçenlerde gezinirken aynı konu üzerinde bir video gördüm gibi oldu. Bir bakın derim.
UAC ayarını baştan 2. veya 3. kademeye alıp deneyin.
5.png

Merhabalar, konuyu hortlatıyorum ama aynı sorun bende de var. Ve son 2 gündür oluyor bu olay. 3-4 aydır normaldi ama şimdi izin istiyor. Sebebi nedir ? Windows'a güncelleme geldiği için olabilir mi ?

Merhaba, konuyu hortlatıyorum ama aynı sorun bende de var. Ve son 2 gündür oluyor bu olay. 3-4 aydır normaldi ama şimdi izin istiyor. Sebebi nedir? Windows'a güncelleme geldiği için olabilir mi?

Maalesef format atmak zorunda kaldım, ancak öyle çözüldü. YouTube'da geçenlerde gezinirken aynı konu üzerinde bir video gördüm gibi oldu. Bir bakın derim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı