Görev yöneticisi yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı hatası

Grup ilkesinden falan düzeltiliyor olması lazım ama her zaman öyle olmuyor. En mantıklısı varsa sistem geri yükleme yapmak. Grup ilkesi zımbırtısına bakacağım.

Format son çare. Ne yaptıktan sonra olduğunu bilmekte fayda olabilir. Bu arada Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapmanızı tavsiye ederim.

Uygulama yüklemek de kaçamak yok. Tavsiye etmiyorum. Kaldı ki benim tarayıcım o uygulamayı indirmiyor bile. Kaç yıllık konu, site gitmiş olabilir.

Konuları okumadan paylaşmak da moda oldu herhalde.

Grup ilkesinden falan düzeltiliyor olması lazım ama her zaman öyle olmuyor. En mantıklısı varsa sistem geri yükleme yapmak. Grup ilkesi zımbırtısına bakacağım.

Format son çare. Ne yaptıktan sonra olduğunu bilmekte fayda olabilir. Bu arada Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapmanızı tavsiye ederim.

Konuları okumadan paylaşmak da moda oldu herhalde.

Bir şey yapmadım sadece internetten ETS 2'ye mod indirdim el modu o kadar.

Bu tür durumlar orijinal olmayan ISO ile kurulan Windows sürümlerinde oluşuyor. Orijinal ISO indirip temiz kurulum yapınız.
Orijinal ISO ile de oluyor hocam. Geçen gün online sınav zorunlulukları adı altında iğrenç, bilgisayarı ele geçiren bir şey yüklemek zorunda kaldım ve kendi kendine kapanınca birçok şey devre dışı kaldı. Çok zor kurtardım.
Benzer işi yapan programlar veya virüsler olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı