Görev yöneticisinde açılıp kapanan bir şeyler var

russv

Picopat
Daha fazla  
1. bölüm.
PC'ye indirdiğim şüpheli bir yazılımdan virüs girdi Malwarebytes ile tarama yaptım, Kaspersky ile yaptım Avast ile yaptım, Microsoft Defender bilmem nesiyle yaptım sonra çevrimdışı olanını da yaptım 1 2 tane şey çıktı temizledi bir şeyler Malwarebytes sağ olsun.

2. bölüm.
Sonra PC'ye C diskine Windows olduğu yere format attım fakat sonra emin olmadığımdan tekrar format atmak istedim bu sefer tam format atarken sonlara doğru format biterken siyah ekranda kalıyor çizgi falan yok ful siyah ekran sonra devam etmiyor ve PC'yi tekrar kapayıp açmam gerekiyor kapatıp açınca ise format tamamlanmadığından eski şeyler kalıyor tam format atılmıyor, yani sadece C diskine format atabiliyorum e diskinde zaten sadece oyunlar var D diski ise boş.

3.bölüm
Dediğim gibi tam format olmuyor siyah ekranda kalıyor... Bir de görev yöneticisinde sürekli açılıp kapanan bir şey var ama ne olduğunu bulamıyorum Malwarebytes ile Avast ile Windows Defender ile falan tüm korumaları açtım hiçbirinde uyarı vb vermedi fakat ben hala o sürekli açılıp kapanan şeyi merak ediyorum.

4.bölüm
Hala şüpheleniyorum bu arada sistem boştayken PC'nin durumu böyle bu arada aşağıdaki etkinleştirin şeyi anakart vb değiştirdiğimden dolayı

Dosya Ekleri

• 1690391054813.png
    1690391054813.png
    62 KB · Görüntüleme: 18
  • 1690391058270.png
    1690391058270.png
    9,9 KB · Görüntüleme: 28

Geri
Yukarı