Görev Yöneticisi'nde System yüksek güç tüketiyor

Mhmtcanks

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Görev yöneticisinde System sürekli çok yüksek güç kullanımı diyor ve bunun gerçekten çok fazla performansı etkilediğini düşünüyorum. Ne yaptıysam gitmiyor. Bazen gidiyor o zamanlar FPS droplarım düzeliyor veya düşük FPS olmuyor ama tekrar geldiğinde çok fazla performans düşüklüğü oluyor. Ne yapabilirim? İnternette çözümünü bulamadım.

Adsız.png

Görev yöneticisinde System sürekli çok yüksek güç kullanımı diyor ve bunun gerçekten çok fazla performansı etkilediğini düşünüyorum. Ne yaptıysam gitmiyor. Bazen gidiyor o zamanlar FPS droplarım düzeliyor veya düşük FPS olmuyor ama tekrar geldiğinde çok fazla performans düşüklüğü oluyor. Ne yapabilirim? İnternette çözümünü bulamadım.

Eki Görüntüle 1155217

Arkada güncelleme varsa olabilir sol üste ad yazıyor ona tıklayıp SS atar mısınız?

System'e sağ tık yapıp ayrıntılara git deyin. gösterdiği dosyaya sağ tık yapıp özelliklere basıp SS atar mısınız?

Buyur.
aa.png

Arkada güncelleme varsa olabilir sol üste ad yazıyor ona tıklayıp SS atar mısınız?
Buyur reis.
asas.png

Malwarebytes ile tarama yapın. Virüs seçeneğini eleyelim.

Yapayım geri dönüş yaparım.
Malwarebytes ile tarama yapın. Virüs seçeneğini eleyelim.

Bir sıkıntı çıkmadı.

Güvenli modda tekrar yapar mısınız? Ayrıca fazla dosyanız yok sanırım çünkü normalde bu kadar kısa sürmez.

Tamam yapayım yani az da sayılmaz ama detaylı tarama yaptırmam gerekiyor sanırım.
Güvenli modda tekrar yapar mısınız? Ayrıca fazla dosyanız yok sanırım çünkü normalde bu kadar kısa sürmez.

Tekrar yaptım bayada uzun sürdü bir sıkıntı çıkmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı