Çözüldü Görev yöneticisindeki Çince program nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SE22334

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben Taskmgr'ı açtım (Görev Yöneticisi yani) bir terslik var mı diye bakmak istedim. Gözüme Çince bir program takıldı. Programın detaylarına gidip konumunu buldum txgameassistant diye bir şey çıktı. Acaba kripto madenciliği falan yapıyor olabilir mi diye bu yazıyı yazdım, aşağıya fotoğraflarını koydum.

fdsfdsfds.PNG

resim_2023-07-08_015844720.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam konuları aratsanız biraz konu açmadan PUBG ile ilgili bir şeymiş sanırım.

Hiç kaynak tüketmeden kripto kazıyorsa helal olsun. Riot Games'ya da Epic Games ile alakalı olabilir malum ikisi de Çin'in.

Txgameasistan diyorsa GameLoop cok yuksek ihtimal.

Merhaba, ben Taskmgr'ı açtım (Görev Yöneticisi yani) bir terslik var mı diye bakmak istedim. Gözüme Çince bir program takıldı. Programın detaylarına gidip konumunu buldum txgameassistant diye bir şey çıktı. Acaba kripto madenciliği falan yapıyor olabilir mi diye bu yazıyı yazdım, aşağıya fotoğraflarını koydum.

Eki Görüntüle 1852672

Eki Görüntüle 1852675

GameLoop tarzı Android emülatörleri kurduğun zaman bu klasör ve görev yöneticisinde bu çalışıyor içiniz rahat olabilir.

Yanlış bilgi

Eki Görüntüle 1852672

Eki Görüntüle 1852675

Virüs yemissin.

Geri
Yukarı