Çözüldü Görev Yöneticisi'ndeki "diğer ayrıntılar" kısmı nerede?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eyup7

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir ders programı kullanıyorum ve sürekli hata geliyor. Bunun için görev yöneticisinde diğer ayrıntılar deyip arka plandaki uygulamalardan kaldırmam gerekmiş ama ben bulamıyorum.

reset.png

Arkadaşlar ben bir ders programı kullanıyorum ve sürekli hata geliyor. Bunun için görev yöneticisinde diğer ayrıntılar deyip arka plandaki uygulamalardan kaldırmam gerekmiş ama ben bulamıyorum.
Bölümleri gezseydiniz bari. Ayrıntılar sekmesine bakın.

Dosya Ekleri

• sekme.png
    sekme.png
    3 KB · Görüntüleme: 26
Tamam o zaman, kapalı olması lazım. Doping Hafıza'dan tekrar deneyin.

Tamam teşekkürler ben daha önce normal ayarlar kısmından arka planda kapat seçeneğini işaretlemiştim sonlandır falanda yaptım intte yazdım gamebar nasıl kapatılır diye ama bunları yaptıktan sonra da uyarı tekrar karşıma çıktı kusura bakmayın sizi de meşgul ettim.

Sen Xbox Game Bar'ı kaldırmak mı, yoksa kapatmak mı istiyorsun? @eyup7

Lazım olduğunu düşünmüyorum kaldır diye bir seçenek yok artık ne yapayım kapatayım dedim normal ayarlardan arka planı hiçbir zaman yaptım işe yaramadı derse giremiyorum.

teknik destek şöyle birşey gönderdi bu arada
Bilgisayarınızın sol alt tarafında bulunan "başlat" butonuna tıklayınız.

- Açılan panelden program ve dosya arama kısmına "Görev Yöneticisi" yazarak görev yöneticisini açınız.

- Açılan panel içerisinden diğer ayrıntılar seçeneğindeki arka plan işlemleri bölümünde bulunan "Zoom, xbox, gamebox, discord gibi arka planda açık kalmış olan uygulamalstın üzerine farenizin sağ butonuna tıklayarak Görevi Sonlandır seçeneği ile programı kapatınız.

-Daha sonra tekrar Doping Hafıza uygulamanızı açınız.
ben onların dediklerini yapmaya çalıştım ama büyük ihtimal windows 10 için söylemişler

Geri
Yukarı