Görev Yöneticisi'ni açınca CPU kullanımı azalıyor

yunusemregurkan

Centipat
Yer
Samsun-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 10100F-RX 5600XT-H510M H-16GB RAM-M.2 500GB SSD-600W 80P-NZXT H510i
Merhaba, bilgisayar boştayken işlemcim kullanılıyor. Görev Yöneticisi'ni açtığımda ise işlemci kullanımı düşüyor. Bu başlıktaki diğer konulara da baktım aynılarını yaptım hatta iki gün önce format da attım. Fakat hala değişen bir şey yok. @Murat5038 yardımcı olma şansınız var mı?

-HijackThis sonucu: Paste ofCode
-Buradaki adımları takipe ederek uyguladım. Windows'ta temiz önyükleme gerçekleştirme - Microsoft Desteği
-AIDA64 sonuçları: Report.htm
-HitmanPro sonuçlarını da ekran görüntüsü olarak ekledim. Ayrıca Windows'ta virüs ve tehdit koruması kısmına girmeyi denediğimde ekran götüntüsünü buraya eklediğim hata ile karşılaşıyorum ve giremiyorum. Attığım sonuçların sonucunda hangi programı yükleyeceğimi veya ne yapmam gerektiğini söyleyebilirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-20 162552.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-20 162552.png
    35,6 KB · Görüntüleme: 34
  • Ekran görüntüsü 2024-01-20 163906.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-20 163906.png
    56,2 KB · Görüntüleme: 31
Merhaba, bilgisayar boştayken işlemcim kullanılıyor. Görev Yöneticisi'ni açtığımda ise işlemci kullanımı düşüyor. Bu başlıktaki diğer konulara da baktım aynılarını yaptım hatta iki gün önce format da attım. Fakat hala değişen bir şey yok. @Murat5038 yardımcı olma şansınız var mı?

-Buradaki adımları takipe ederek uyguladım. Windows'ta temiz önyükleme gerçekleştirme - Microsoft Desteği
-HitmanPro sonuçlarını da ekran görüntüsü olarak ekledim. Ayrıca Windows'ta virüs ve tehdit koruması kısmına girmeyi denediğimde ekran götüntüsünü buraya eklediğim hata ile karşılaşıyorum ve giremiyorum. Attığım sonuçların sonucunda hangi programı yükleyeceğimi veya ne yapmam gerektiğini söyleyebilirseniz sevinirim.

işlemcinin boştayken kullanılmaması daha iyi zaten o bütün sistemlerde oluyor ilk açtığında 18-20 arası sonra 2-3e düşüyor.

Yine de her ihtimale karşın Kaspersky indir tam tarama yap.

İşlemci boştayken kullanılıyor yazdım dostum kullanılmıyor değil. Ayrıca ilk açtığımda değil, sürekli oluyor. Virüs programlarıyla taradım, bir şey de çıkmıyor.

Geri
Yukarı