Görev yöneticisini açınca GPU kullanımı %100 oluyor ve sıcaklığı artıyor

Dpfactory

Zeptopat
Daha fazla  
Görev Yöneticisi'ni açınca GPU 100 oluyor sıcaklıgı da 58 60 oluyor, oyun ETS 2 ama oyun içinde alt + Z yapınca baktıgımda orada GPU sıcaklıgı 52 derece ama Görev Yöneticisi'nden açınca bir anda %100 kullanarak 60 derece sıcaklıga çıkıyor, bu neden olur?

Alt Z ile olacak is degil, MSI Afterburner yükleyip bak anlık degerlere.
1712944265667.png

ets 2 yüksek ayarlarında bu şekil normalde 53 54 55 kalırdı bu arada geç cevap veriyorum kusura bakamyın çalışıyorum açma fırsatım olmadı termal macun ve temzilemeyeli nerdeyse 1 yıl oldu

Eki Görüntüle 2166548
ETS 2 yüksek ayarlarında bu şekil normalde 53 54 55 kalırdı bu arada geç cevap veriyorum kusura bakamyın çalışıyorum açma fırsatım olmadı termal macun ve temzilemeyeli neredeyse 1 yıl oldu.

Hocam bu videodan oyun ici anlık goruntu alıp paylas. Bu arada 80 dereceye kadar ekran kartı ısınabilir, sorun olmaz.

Hocam bu videodan oyun ici anlık goruntu alıp paylas. Bu arada 80 dereceye kadar ekran kartı ısınabilir, sorun olmaz.

O zaman teşekkür ederim anlık görüntü almayı bilmiyorum ne olur ne olmaz hafta sonu temzileticem sağ olasın başkan son olarak ETS'yi crack indirmiştim ondan olma ihtimali olabilir mi aklıma takılan tek şey daha önce 55 geçmemesi

1712947578154.png

buradaki %100 korkutuyor sadece

Son düzenleme:
O zaman teşekkür ederim anlık görüntü almayı bilmiyorum ne olur ne olmaz hafta sonu temzileticem sağ olasın başkan son olarak ETS'yi crack indirmiştim ondan olma ihtimali olabilir mi aklıma takılan tek şey daha önce 55 geçmemesi.

Eki Görüntüle 2166606
Buradaki %100 korkutuyor sadece.

%100 olması lazım normalinde zaten yük altında aksi takdirde darbogaz olur. Hiçbir problem yok, icin rahat olsun dostum :)

Geri
Yukarı