Görmeden PS4 kutu oyunu alınır mı?

Enomann

Decapat
Yer
Gondor
Sahibinden veya onun gibi bir ikinci el sitesinden canlı olarak görmeden kutu oyunu alınır mı? Bozuk çıkma ihtimali çok var mı? Orijinal olmazsa ne olur?

Orijinal olmak zorunda zaten çakması yok, GET ilan çok kişi açamaz ona çok bakmayın, güvenmiyorsanız dükkandan sipariş edin ama bence normal kullanıcılardan alın.
Dükkandan alınca en azından karşı tarafta muhattap biri olur hocam. Sıkıntı yaşanma olasılığı daha düşük.

Sahibinden veya onun gibi bir ikinci el sitesinden canlı olarak görmeden kutu oyunu alınır mı? Bozuk çıkma ihtimali çok var mı? Orijinal olmazsa ne olur?

Aldığınız kişiye bağlı birazda, CD'nin sahte çıkma gibi bir şansı bence olamaz, PS2 zamanlarında kaldı o dolandırıcıklar, bana sorarsanız sıfırından şaşmayın derim, ancak fiyatlar ve ekonomi malum eğer fiyat normal,2. el piyasasından çok düşük ise, büyük ihtimal sıkıntı çıkarır.

Dükkandan alınca en azından karşı tarafta muhattap biri olur hocam. Sıkıntı yaşanma olasılığı daha düşük.
Letgo kullan. Satıcıyla buluşup alırsın hem çizikleri kontrol etme şansınız olur ve çok fazla oyun ilanı konuluyor oraya.
Hocam ben de ilk başta öyle bakıyordum ama yaşadığım yerde pek ilan yok. Ben de tüm Türkiye'ye bakmaya başladım. Kurumsal üyelerde uygun fiyata var onlarda sıkıntı çıkar mı?
Orijinal olmak zorunda zaten çakması yok, GET ilan çok kişi açamaz ona çok bakmayın, güvenmiyorsanız dükkandan sipariş edin ama bence normal kullanıcılardan alın.
Evet hocam neredeyse hiç yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı