Görsel iletişim tasarımı için üniversite önerisi

YigitXS

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu üniversitelerden hangisi daha iyidir? Sıralamaya bakınca Eskişehir daha iyi gibi ama hacı bayram veli ilad tarafından akredite edilmiştir diyor. Bir avantajı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bölüm bazında ikisi de çöp. Böyle bölümlerde devlet üniversiteleri yazmamanız tavsiyemdir.
İmkanları aşırı kısıtlı.

Ve evet akreditasyon işinize yarar.

Merhaba @YigitXS. Programlamaya olan ilginiz yüksek ise Görsel İletişim Tasarımı bölümünü pek önermiyorum.
Okuduğum bölüm daha çok Grafik Tasarımı, fotoğraf ve video gibi konularla ilgili.
Bununla birlikte belli bir taban sıralamanın altındaki çoğu devlet üniversitesinin Bilgisayar Mühendisliği bölümündeki imkanlar da pek iyi olmayabiliyor.

Son düzenleme:
Merhaba @YigitXS. Programlamaya olan ilginiz yüksek ise görsel iletişim tasarımı bölümünü pek önermiyorum.
Okuduğum bölüm daha çok grafik tasarımı, fotoğraf ve video gibi konularla ilgili.
Bununla birlikte belli bir taban sıralamanın altındaki çoğu devlet üniversitesinin bilgisayar mühendisliği bölümündeki imkanlar da pek iyi olmayabiliyor.

Kodlamayı pek sevmiyorum daha çok bir oyunun grafiğini hazırlamak isterim. Hedefim bir oyun şirketinde grafik bölümünde çalışmak ya da yazılım mühendisliği okuyan bir arkadaş bulup onun kod yazması benim görseli hazırlamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı