Görseldeki anakart nedir?

Dr.You

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşıma M.2 SSD aldık fakat ben uzaktan baktığımda takma yeri bulamadım. Bulamamdaki sebep kasayı açmadan inceledim. Eğer açarsam çok fazla toz olduğundan sorun yaşarım. Bunun yerine SSD gelince açmayı düşündüm. Siparişi verdik ama hata mı ettik yardımcı olursanız sevinirim.
Not: Anakart modelini bilmiyorum fakat tahminim A320-M.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşıma M.2 SSD aldık fakat ben uzaktan baktığımda takma yeri bulamadım. Bulamamdaki sebep kasayı açmadan inceledim. Eğer açarsam çok fazla toz olduğundan sorun yaşarım. Bunun yerine SSD gelince açmayı düşündüm. Siparişi verdik ama hata mı ettik yardımcı olursanız sevinirim.
Not: Anakart modelini bilmiyorum fakat tahminim A320-M.

Barkod kısmı var yukarıda.

Anakart modeliniz; Asus Prime A320M-R AM4
Ek olarak M2 slotu bulunmuyor. RAM slotunun solundaki yazılar ve görsellerden, ayrıca sata portu altta bir tane. Ayrıca reset, power, hdd led girişleri sağ en altta... Oradan anlayabilirsiniz.

Asus Prime A320M-R.jpg

M2 destekliyor.

Eğer kart bu ise.
Hocam kart Asus ama 🫢

Anakart modeliniz; Asus Prime A320M-R AM4
Ek olarak M2 slotu bulunmuyor. RAM slotunun solundaki yazılar ve görsellerden, ayrıca sata portu altta bir tane. Ayrıca reset, power, hdd led girişleri sağ en altta... Oradan anlayabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1723828

Hocam kart Asus ama 🫢
Peki hocam ssd takabilirmiyim? Takabilirsem hangi girişler ve hangi ssd'ler uygundur?

Tabiki SSD takabilirsiniz. 2.5" Sata 3 SSD almanız gerek. 3.5" HDD ile aynı mantıkta bağlantısı var. Eğer alacak olursanız bütçenizi belirtirseniz fiyat performans anlamında makul olan ürünler için yardımcı olabilirim.

Link: Akakçe 2.5" SATA 3 SSD

Geri
Yukarı