Görseldeki dosyalar virüs mü?

uahs1

Hectopat
Daha fazla  
Crack indirdim. Bir kurulum yapıp bana oyun indirme EXE'sini kurdu. Ona tıklamadım ve tarayıcıdan taradım. Böyle 4 tane ünlem gözüküyor. PC'den kaldıramadım bunlar virüs mü?
Barouserin içinde Gh.common.dll de ünlem gözüküyor 4 tane.

image.jpg

Nereden indirdiniz? Muhtemelen virüs.

Altta adı kısmında not-a-virus yazıyor.

Crack dosyası proxy kullanmaya çalışmış anladığım kadarıyla ancak dosya adını ve olayı gizleyince yorumlamak zorlaşıyor.

Windows'u güvenli kipte açın ve dosyaları manuel "shift + delete" kalıcı silin.

Sonra sistemi yeniden başlatın....

Bir temizlik yazılımı ile komple temizlik yapın.Mesela "WiseCare365 " gibi bir yazılımla

Sonra sistemi baştan sona tarattın

Windows'u güvenli kipte açın ve dosyaları manuel "Shift + delete" kalıcı silin.

Sonra sistemi yeniden başlatın...

Bir temizlik yazılımı ile komple temizlik yapın. Mesela "Wise CARE365 " gibi bir yazılımla.

Sonra sistemi baştan sona tarattın.

Bunun içinde olduğu barouseli sildim ama hala barouselde virüs gözüküyor dosyalardan bunun içinde olduğu yeri tarattığım zaman … öğesini bulamıyor diyor.

Altta adı kısmında not-a-virus yazıyor.

Crack dosyası proxy kullanmaya çalışmış anladığım kadarıyla ancak dosya adını ve olayı gizleyince yorumlamak zorlaşıyor.

Bunun içinde olduğu barouseli sildim yeniden başlatıp tarama yaptım ama hala bunu gösteriyor dosyalara tarattığımda barousel öğesi bulunamadı diyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    362,1 KB · Görüntüleme: 15
  • image.jpg
    image.jpg
    374,9 KB · Görüntüleme: 14
Bunun içinde olduğu barouseli sildim ama hala barouselde virüs gözüküyor dosyalardan bunun içinde olduğu yeri tarattığım zaman … öğesini bulamıyor diyor.

Bunun içinde olduğu barouseli sildim yeniden başlatıp tarama yaptım ama hala bunu gösteriyor dosyalara tarattığımda barousel öğesi bulunamadı diyor.
Hemen bir Linux Live DVD ISO'su indir.
Bunu Rufusla usb flash belleğe yazdır.
Sistemi bunla aç
Söz konusu dosyaları , klasik shift +delete ile manuel sil...
Geçmiş olsun, şimdi sistemi normal Windows'tan açabilirsiniz.
Tarattığında artık o dosyalar yok...

Yeni konular

Geri
Yukarı