Görseldeki filmin ismi nedir?

enesgirgin5151

Hectopat
Merhaba. Ben daha çok küçükken evde bir film izlemiştik. Sürekli o filmi bulmak istedim yıllar boyunca ama bir türlü denk getiremedim hatta adamakıllı bir fotoğrafı bile çıkmamıştı karşıma. Ekte paylaştığım 3 başlı köpek vardı ve sanki bir grup insana saldırıyordu bu köpek. Hatırladığım kadarıyla tır sahnesi de vardı filmde ve çöl gibi bir yerde geçiyordu. Ama cidden çok eskiden izlemiştim daha anaokuluna bile gitmiyordum. Acaba yardımcı olur musunuz?

WhatsApp Görsel 2023-01-16 saat 16.50.28.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet aynı filmi izledik ben de zamanında bulmak için çok uğraştım amerikan tırları vardı hatta tırın motoru ölülerin bedenleri ile besleniyordu. Şuan merak ettim araştıracağım ben de

Devil dog: The hound of hell.
Bu olabilir mi hocam bir bakın isterseniz.

Yok bu da değil hocam 3 tane kafası vardı köpeğin muhtemelen bu kadar eski değildir çünkü attığım görseldeki gibi bir şeydi.

Evet aynı filmi izledik ben de zamanında bulmak için çok uğraştım amerikan tırları vardı hatta tırın motoru ölülerin bedenleri ile besleniyordu. Şuan merak ettim araştıracağım ben de
Bulabildiniz mi hocam çok fazla merak ediyorum cidden bende araştırıyorum bir saattir :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı