Görseldeki işaret ne anlama geliyor?

emrah0755

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu isaret ne anlama geliyor? Anlamadim.

3E597124-30C6-4BC2-9F38-A3AD256DE8B7.jpeg

Hiç sorma. Komsu cocuguna verdik PC ne hale getirmis 😁😃 yok bundan sonra PC vb.
Benim laptop'uma bir ara Wannacry ransomware atmaya çalışmış. Niyeymiş? Ben ona bilgisayarı vermemişim diye. Ne yapayım ben sana? 6/0 gittiğim Yasuo oynadığım lol maçını mı vereyim? Yasuo oynadığım için muhtemelen gözleri açılmıştır çocuğun. O günden beri hem BIOS şifresi hem Windows şifresi kullanıyorum. Ben bununla mı uğraşıcağım ya?

Benim laptop'uma bir ara Wannacry Ransomware atmaya çalışmış. Niyeymiş? Ben ona bilgisayarı vermemişim diye. Ne yapayım ben sana? 6/0 gittiğim Yasuo oynadığım LoL maçını mı vereyim? Yasuo oynadığım için muhtemelen gözleri açılmıştır çocuğun. O günden beri hem BIOS şifresi hem Windows şifresi kullanıyorum. Ben bununla mı uğraşıcağım ya?

Sormayın hocam bela ya ama bildiğim birkaç oyun gizleme taktiğim var not defterinden BAT dosyası oluşturarak gizli dosya yapıp oyunlarımı ya da özel dosyalarımı(kod falan) onları içersine koyuyorum bir de şifreliyorum bir de şifreyi unutursam diye bir puzzle yapıp şifreyi hatırlamaya çalışıyorum. Vallaha önce o çocuğun bunu düşünen kişiyi bir anlaması lazım sonra gelsin bilgisayarı alsın hak etmiştir artık. 😂

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı