Görseldeki uygulamalar virüs mü?

Malwarebytes'ın bulmadığını Defender mi bulacakmış?
Kesin konuşmayın. Bir AV motorunun bulamadığını başka bir AV motoru bulabilir. Ayrıca Malwarebytes tanrının ürettiği bir AV de değil. Testlerde yüksek F/P oranı olduğunu da, virüsleri bulamadığı zamanlar olduğunu da görebiliyoruz. Bu gözle bakmayın artık AV programlarına. Mesela ikisinin de bulamadığını o çok önyargılı yaklaşılan Avast da bulabilir.

Kesin konuşmayın. Bir AV motorunun bulamadığını başka bir AV motoru bulabilir. Ayrıca Malwarebytes tanrının ürettiği bir AV de değil. Testlerde yüksek F/P oranı olduğunu da, virüsleri bulamadığı zamanlar olduğunu da görebiliyoruz. Bu gözle bakmayın artık AV programlarına. Mesela ikisinin de bulamadığını o çok önyargılı yaklaşılan Avast da bulabilir.
Tamam.

1702821678070.png

Böyle bir şey çıktı silinmiyor

Kesin konuşmayın. Bir av motorunun bulamadığını başka bir av motoru bulabilir. Ayrıca Malwarebytes Tanrı'nın ürettiği bir av de değil. Testlerde yüksek F/P oranı olduğunu da, virüsleri bulamadığı zamanlar olduğunu da görebiliyoruz. Bu gözle bakmayın artık av programlarına. Mesela ikisinin de bulamadığını o çok ön yargılı yaklaşılan Avast da bulabilir.

1702822041714.png

Silinmiyor.

Hocam sizi yormayalim arama yerine Windows güvenliği yazın Windows Defender çıkacaktır tam tarama başlatın. Çıkan sonuca göre Kaspersky veya Malwarebytes dusunuruz.

Bir de Windows Defender'den tarayin.
1702823642610.png

silinmiyor

Son düzenleme:
Kaspersky indirip tam tarama yapın.

Malwarebytes'ın bulmadığını Defender mi bulacakmış?

Al buldu işte ben bilmeden konuşacak birine benziyor muyum sence.

Microsoft Defender inanilmaz iyi bir av arkadaslar. 5 gun once bilgilerimin ifsalanmasi uzerine keylogger ve virtual computer oldugunu ogrendim sayesinde, malwarebytes'a falan pek bir gerek yok. Konu sahibi hocam size gelirsek, saniyorum ki "mitre atta&ck" icin gerekli bir dosya, yani ciddi bir virus. Bilgisayari formatlayiniz, sifrelerinizi degistiriniz

Kaspersky indirip tam tarama yapın.

Al buldu işte ben bilmeden konuşacak birine benziyor muyum sence.
1702832880367.png

indirilenlerde böyle birşey gözükmüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı