Görüntü almak için ekran kartı tavsiyesi

erhan313

Decapat
Daha fazla  
İşlemci: Ryzen 5 1600 AF.
Anakart: Gigabyte B450M S2H.
PSU: High Power 500W 85+
RAM: 16 GB.
Yer Ankara.
Bütçe 2.elde 300 TL'ye kadar olur.

Eğer gerekirse sıfır kart için 600 TL civarlarınada çıkarım.

GTX560 1 GB 256 Bit kartım vardı. Durduk yerde mavi ekran verdi. Windows 8. 1 kurdum driveri otomatik bul dedikten sonra, kurulumu yapınca ekran gidiyor. Bir türlü yapamadım. Sanırım bozuldu. Ama Windows kurulup PC açılıyor. Driveri otomatik bulunca görüntü gidiyor. Donanim konusunda pek bilgili değilim maalesef.

Bende PC için en uygun fiyata bir ekran kartı arıyorum. Hiçbir şekilde oyun oynamıyorum. Günlük kullanımım YouTube ve video edit.
Video editlerimi de sadece işlemciyi kullanan yazılımlarla yapıyorum.
Dediğim gibi sadece YouTube ve arada render yaparken ekran kartını kullanmayan yazılımlar için kullanacağım. GTX560 1GB 256 Bit ile 4K videolarda bile render yapıyordum.

Bana en az masrafi yapacak 2.el ya da sıfır F/P bir kart tavsiyesi rica ediyorum.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci: Ryzen 5 1600 AF.
Anakart: Gigabyte B450M S2H.
PSU: High Power 500W 85+
RAM: 16 GB.
Yer Ankara.
Bütçe 2.elde 300 TL'ye kadar olur.

Eğer gerekirse sıfır kart için 600 TL civarlarınada çıkarım.

GTX560 1 GB 256 Bit kartım vardı. Durduk yerde mavi ekran verdi. Windows 8. 1 kurdum driveri otomatik bul dedikten sonra, kurulumu yapınca ekran gidiyor. Bir türlü yapamadım. Sanırım bozuldu. Ama Windows kurulup PC açılıyor. Driveri otomatik bulunca görüntü gidiyor. Donanim konusunda pek bilgili değilim maalesef.

Bende PC için en uygun fiyata bir ekran kartı arıyorum. Hiçbir şekilde oyun oynamıyorum. Günlük kullanımım YouTube ve video edit.
Video editlerimi de sadece işlemciyi kullanan yazılımlarla yapıyorum.
Dediğim gibi sadece YouTube ve arada render yaparken ekran kartını kullanmayan yazılımlar için kullanacağım. GTX560 1GB 256 Bit ile 4K videolarda bile render yapıyordum.

Bana en az masrafi yapacak 2.el ya da sıfır F/P bir kart tavsiyesi rica ediyorum.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı