Görüntü almak için DX 11 ekran kartı önerisi

Çok eski kartların arıza oranı yüzünden önermedim ben. Riske değerse alınabilir, evet. Fakat bence alınmaz. Güncel bir kart 20 FPS az veriyor diye almamak saçma. Hem sürücü desteği çok önceden kesildi diye biliyorum HD 5000 serisinin.

Sürücü desteği GT 710 için de kesildi. 710 daha yeni bir kart olabilir ama HD 5750'de GT 740 GDDR5 ayarında bir kart. GT 710 ile kıyaslamak hakaret olur. Şahsen 2014 polo almak yerine 2009 Passat almak bence daha mantıklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@ViperSRT Arıza oranı 10 kata kadar daha düşük bu 2 kart arasında. Marka tutmuyorum, aynı şey HD 8350 vs GTX 460 olsa bu sefer NVIDIA arızalanır derdim bu arada. HD 5750 85W civarı güç tüketirken GT 710'un 19 W gibi bir değeri var. Kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum güç tüketen kartlar daima daha çok arızalanır. Yanlış anlamayın kesinlikle arızalanacak diye bir kaide yok fakat böyle eski ve güç tüketen kartlara güven olmaz. Konu sahibi alabilir tabi.

@ViperSRT arıza oranı 10 kata kadar daha düşük bu 2 kart arasında. Marka tutmuyorum, aynı şey HD 8350 vs GTX 460 olsa bu sefer NVIDIA arızalanır derdim bu arada. HD 5750 85W civarı güç tüketirken GT 710'un 19 W gibi bir değeri var. Kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum güç tüketen kartlar daima daha çok arızalanır. Yanlış anlamayın kesinlikle arızalanacak diye bir kaide yok fakat böyle eski ve güç tüketen kartlara güven olmaz. Konu sahibi alabilir tabii.

Arasında kaç FPS fark var o kadar fazla yoksa hangisini ucuza getirirsem onu alacağım.

Geri
Yukarı