Görüntü bağdaştırıcıları kod 52 hatası

leolol

Hectopat
Merhaba, AMD ve Intel sürücülerinde şu hatayı alıyorum. Windows bu aygıt için gereken sürücülerin dijital imzasını doğrulayamıyor. Yeni yapılan bir donanım veya yazılım değişikliği hatalı imzalanmış veya bozuk bir dosya veya bilinmeyen bir kaynaktan gelen kötü niyetli bir yazılım yüklemiş olabilir. (Kod 52) sonra sistemi geri yükledim ve sorun yoktu bugün yine bilgisayar düşük çözünürlükle açıldı ve yine aynı hatayı verdi yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, AMD ve Intel sürücülerinde şu hatayı alıyorum. Windows bu aygıt için gereken sürücülerin dijital imzasını doğrulayamıyor. Yeni yapılan bir donanım veya yazılım değişikliği hatalı imzalanmış veya bozuk bir dosya veya bilinmeyen bir kaynaktan gelen kötü niyetli bir yazılım yüklemiş olabilir. (Kod 52) sonra sistemi geri yükledim ve sorun yoktu bugün yine bilgisayar düşük çözünürlükle açıldı ve yine aynı hatayı verdi yardımcı olursanız sevinirim.
Windows 10 mu kullanıyorsunuz? Yanlış hatırlamıyorsam bende de benzer bir sorun oluşmuştu. Ekran kartı sürücülerinizi temiz kurulumla tekrar kurun. Muhtemelen sorun düzelecektir.

DDU ile sürücüleri kaldırıp yeniden kurun. Sisteminiz destekliyorsa Windows 10'a geçin.
Merhaba Recep Hocam.

Ben şahsen temiz kurulum yaparken sürücüleri manuel olarak kaldırıyorum daha doğru geliyor. Hiçbir zaman da 3. Parti yazılımı kullanmadım ne olacapı belli olmaz bir hata olur da baştan uğraşırım diye. Yapabiliyorsa temiz kurulumu manuel yapsın daha iyi olur, değil mi?

Geri
Yukarı