Çözüldü HD 6700 sürücüsü yüklenirken kod 52 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

en3s19

Decipat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarımı formatladım ve driverları Driver Booster 10'dan güncelleyip yeniden başlattım ama çözünürlüğü orijinal çözünürlüğe getiremiyorum. Aygıt yöneticisinden baktığımda başlarında ünlem işareti var, aygıt sürücüsünden sürücüleri güncellediğimde iste bu hatayı veriyor:

Screenshot_1.png

Tavsiyem tekrar kurulum yapın. Sorun ise Driver Booster. Zaten bizde de yasaktır. Sebebi ise yanlış sürücüler kuruyor. Kim bilir ne kurdu?
Daha sonra ise ekran kartı sürücüsünü attığım linkten kurun.

Tavsiyem tekrar kurulum yapın. Sorun ise Driver Booster. Zaten bizde de yasaktır. Sebebi ise yanlış sürücüler kuruyor. Kim bilir ne kurdu?
Daha sonra ise ekran kartı sürücüsünü attığım linkten kurun.
Windows 7 için atabilme şansınız var mı? Windows 10'dan geçtim ve Windows 10'da çok kasıyor FPS oyunları, daha önce Windows 7'de denediğimde oynanabiliyordu.

İndirip deneyebilirsiniz. Sistem UEFI değilse MBR olarak yazdırın.

İndirip deneyebilirsiniz. Sistem UEFI değilse MBR olarak yazdırın.
Ben de şuanki sürümü bu konudandan indirmiştim. Windows 7 Home Premium SP1 64 bit olan.

Çözüm
@Yener K. hocam tekrar format atmak yerine Driver Booster 10'u yüklediği driverlar ile sildim, attığınız linkteki Radeon Software Crimson Edition Beta'yı indirip güncelledim ve şu an sorunsuz bir şekilde gayet hızlı kullanıyorum hocam. Çok teşekkür ederim sağ olun, cansınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı