Görüntü Kalitesi Iyi Olan 144 Hz Monitör Tavsiyesi

Hayal kırıklığına uğratmak istemem ama maalesef... TN panel TN paneldir. Kısacası kötü.
TN panelden IPS kalitesi beklememek gerekir elbette. Fakat bu fiyat aralığında 144Hz IPS monitör bulunmakta. "Bana göre" ViewSonic XG 2401'den daha iyi kalite bakımından.

Tamam IPS panel alınması şart değil. VA panel de var. Zaten düz istediğini belirtmiş mecburen TN alacak ama hepsi aynı şeyin laciverti. Ucuz modeller olsalar neyse diyeceğim. 1 ms reklamı güzel işliyor.

Monitörlerin fiyatları o yüzden mi pahalı diye düşünüyorum arada. Sonuçta TN panelin size ucuz yoldan yüksek yenileme hızı sunması lazım.

Belki bu tercih edilebilir fakat ciddi sayıda ölü piksel şikayeti var bu ürüne. (VA panel)
MSI Optix MAG24C 23.6" 144 Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) Fiyatı

Tamam IPS panel alınması şart değil. VA panel de var. Zaten düz istediğini belirtmiş mecburen TN alacak ama hepsi aynı şeyin laciverti. Ucuz modeller olsalar neyse diyeceğim. 1 ms reklamı güzel işliyor.

Monitörlerin fiyatları o yüzden mi pahalı diye düşünüyorum arada. Sonuçta TN panelin size ucuz yoldan yüksek yenileme hızı sunması lazım.

Siz hangi modeli önerirsiniz peki?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı