Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti Hatası

Aida64 x64 sistemler için geçerli değil dimi? Benimki x86 ondan sordum.
Öyle bir şey olsa konuda yazardım zaten. Ayrıca 10MB şeyi indirip bakamadın mı kurulup kurulmuyor mu diye?

Son düzenleme:
Arkadaşlar sorun ekran kartından değil, bios ile alakası da yok. Sadece Windows'un güncellemesiyle ortaya çıkan bir sorun. Sürücü uyuşmazlığı olabilir, Windows'un bir problemi olabilir. Her hangisi ise güncelleme ile giderilecektir. Aynı sorun bende de var. Oyunda iken alt - tab yaptıkça oluyor. Bazen 2 defa yapınca oluyor bazen 4-5 defa yapınca. Windows 7'de veya Windows 8.1'de böyle bir sorun yoktu. Milyon kez alt tab yapmışımdır. Muhtemelen sürücü uyumsuzluğudur.

Arkadaşlar sorun ekran kartından değil, bios ile alakası da yok. Sadece Windows'un güncellemesiyle ortaya çıkan bir sorun. Sürücü uyuşmazlığı olabilir, Windows'un bir problemi olabilir. Her hangisi ise güncelleme ile giderilecektir. Aynı sorun bende de var. Oyunda iken alt - tab yaptıkça oluyor. Bazen 2 defa yapınca oluyor bazen 4-5 defa yapınca. Windows 7'de veya Windows 8.1'de böyle bir sorun yoktu. Milyon kez alt tab yapmışımdır. Muhtemelen sürücü uyumsuzluğudur.

Ben yinede yapabileceğim şeyleri denemek istiyorum. Win 7 kullanırken bendede yoktu :)

Problem sürücüde. Ben 8.1 kullanırken de çok nadir bu hatayı alıyordum (Fakat benim ekran kartım AMD). Ve driveri DDU ile kaldırıp geri kurunca düzeliyordu. Windows 10'a geçince bir LoL oynayayım dedim. Açtım güzelce karakteri seçtim. Yüzde ekranında siyah ekran. Aman Tanrım dedim önce. Sonra Alt+Tab yaptım. Masaüstüne geçtikten sonra sağ alt köşede gördüm yazıyı:
AMD görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu.
Driverim günceldi. Bende driveri silip kurmaya üşendim. Biraz sonra tatilden eve döneceğim. Döndüğümde kesinlikle DDU ile kaldırıp tekrar kuracağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://downloadmirror.intel.com/19952/eng/RQG4110H.86A.0017.EB.EXE
Bios güncelle.

http://us.download.nvidia.com/Windows/355.60/355.60-desktop-win10-32bit-international-whql.exe
DDU ile Nvidia kaldırıp ekran kartı güncelle.
Ses aygıtlarını kaldır bunu yükle:
http://www.realtek.com.tw/downloads...=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false
32bits Vista, Windows7, Windows8, Windows8.1, Windows10 Driver only (Executable file)

Malwarebyte yükle sistemi tara virüsler var.

Sözlediklerini tek tek yaptım. Hata düzelti. Ancak aynı hatayı farklı bir kod ile almaya başladım. 355.60 internetten araştırdım yeni güncelleme gelmiş 14 ağustosta 355.60 sürümünü yükledim hata devam ediyor :(

Problem sürücüde. Ben 8.1 kullanırken de çok nadir bu hatayı alıyordum (Fakat benim ekran kartım AMD). Ve driveri DDU ile kaldırıp geri kurunca düzeliyordu. Windows 10'a geçince bir LoL oynayayım dedim. Açtım güzelce karakteri seçtim. Yüzde ekranında siyah ekran. Aman Tanrım dedim önce. Sonra Alt+Tab yaptım. Masaüstüne geçtikten sonra sağ alt köşede gördüm yazıyı:
AMD görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu.
Driverim günceldi. Bende driveri silip kurmaya üşendim. Biraz sonra tatilden eve döneceğim. Döndüğümde kesinlikle DDU ile kaldırıp tekrar kuracağım.

Düzelir inşallah.

Yukarıda zaten verdiğim o.

Anladım. Galiba NVIDIA için güncelleme beklemekten başka çare kalmadı. Başka bir çözümün yoksa teşekkür ederim ilgilendiğin için.

Yukarıda zaten verdiğim o.

Senin daha önce başka bir gönderide yine görüntü sürücüsü ile ilgili bir gönderide attığın bir link ile sanırım sorunu çözdüm onu yaptıktan sonra 1 kere olmadı. Konuyu şimdi hatırlayamadım hatırlasaydım paylaşacaktım burada. Bulursam yorumu düzelterek burada paylaşırım Teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı