"Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" hatası

Exome1

Femtopat
Merhaba bilgisayarımda tüm oyunlarda "görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" hatası alıyorum ekran kartım RX460 bazı oyunlarda ekran kilitleniyor bazılarında ise oyundan atıyor ve ekran geliyor. Driver'lerim güncel. Her çözümü denedim ekran kartını 2 defa garantiye verdim hiçbir sorun bulunamadı, işlemcimin gereğinden fazla ısınması yüzünden başka bir işlemci denedim bir şey değişmedi. Denemediğim şey kalmadı lütfen yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Bende de oluyordu tamirciye gidince çalışıyordu. Ben o bilgisayarı babaannemlerde denedi oranın elektriğinde topraklanma yok. Bu yüzden olacağını düşünüyorum. Monitör kablolarını(HDMI, VGA)değiştirebilirsin.

Bende de oluyordu tamirciye gidince çalışıyordu. Ben o bilgisayarı babaannemlerde denedi oranın elektriğinde topraklanma yok. Bu yüzden olacağını düşünüyorum. Monitör kablolarını(HDMI, VGA)değiştirebilirsin.

Monitör eski ekran kartını bağlamak için dönüştürücü kullanıyorum acaba dönüştürücüde sıkıntı olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı