Görüntü var ancak GPU fanları dönmüyor

Egid Dikmen

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Pro 16" M1 Pro Silver
Meslek
Ağa/Paşa
Merhaba geçenlerde bilgisayarı bir evden başka bir eve taşıdım ve kurduktan sonra Power düğmesine bastığıımda monitörün sarı ışığı beyaza döndü yani çalıştı ancak görüntü gelmedi. GPU'da sorun olacağını düşünüp başka bir bilgisayarda denedim hem görüntü geldi hem de fanları dönüyordu, dün eve getirip tekrardan bilgisayarıma taktım bu sefer önceki gibi siyah monitör ekranı olmadı, görüntü geldi ama halen fanlar dönmüyor.
Not: RTX 2060.
Not 2: Driverlar kurulu güncel.

Diğer PC'de çalışıyordu ve önceden böyle bir şey de yoktu bu yazılımı nasıl kapatabilirim?

Hw monitör nedir hocam ilk defa duyuyorum? Bir program mı?

Evet bir program ısı ve fanların devir bilgilerinin görmemize yarıyor. Ayrıca arkadaşın söylediği gibi fanlar her daim dönmek zorunda değil kart ısındıkça dönmeye başlarlar.

Evet, donanım görüntüleme programı.
Evet bir program ısı ve fanların devir bilgilerinin görmemize yarıyor. Ayrıca arkadaşın söylediği gibi fanlar her daim dönmek zorunda değil kart ısındıkça dönmeye başlarlar.
Değerli cevaplarınız için teşekkür ederim. Donanımsal bir sorun var sanmıştım cevaplarınız sayesinde endişemi giderdim. Tekrardan teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı