%100 GPU kullanımında fan dönmüyor

Arkadaşlar Metin 2 oynarken oyunum NVIDIA GPU etkinlinliğinde gözükmüyor ama görev yöneticisinde baktığımda GPU'yu %100 kullanıyor. Sıcaklığını baktığımda ise 0 C' ve hiç fanlar dönmüyor olduğunu görüyorum. Korkum şu aslında GPU'yu %100 kullanıyor ve fan dönmüyor makineyi yakar mıyım?
Eğer laptop kullanıcısıysanız, harici ekran kartı maalesef Metin2'de çalışmıyor. Oyun BIN üzerinden çalıştığı için hayliyle bayağı bir eski, ve NVIDIA GPU'ların dahili monitörlerde çalıştırabileceği bir oyun değil. Harici monitör takarak, monitöre GPU üzerinden görüntü verdiğiniz taktirde kullanabilirsiniz. Aksi taktirde Onboard görüntü almaya devam edeceksiniz.

Eğer laptop kullanıcısıysanız, harici ekran kartı maalesef Metin 2'de çalışmıyor. Oyun BIN üzerinden çalıştığı için hayliyle bayağı bir eski, ve NVIDIA GPU'ların dahili monitörlerde çalıştırabileceği bir oyun değil. Harici monitör takarak, monitöre GPU üzerinden görüntü verdiğiniz taktirde kullanabilirsiniz. Aksi taktirde Onboard görüntü almaya devam edeceksiniz.

Aslında bu durumun bana bir zararı yok bu şekilde de oynarım ama bilgisayarıma bir zararı olur mu?
Arkadaşlar sorunu çözdüm benim gibi bu sorunu yaşayan ve aklına takılan arkadaşlar için iki tane fotoğraf paylaşıyorum bu fotoğraflar gerçek NVIDIA ekran kartınız değil Intel'in onborad ekran kartıdır yani endişelenecek bir şey yoktur

Dosya Ekleri

• intel.PNG
    intel.PNG
    34,2 KB · Görüntüleme: 21
  • nvidia.PNG
    nvidia.PNG
    32,7 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

Geri
Yukarı