Çözüldü Görüntü vermeyen hazır sistemin değişimi yapılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KutaySaban42

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Gaming genden hazır sistem aldım. BIOS'tan 3200MHz'lik RAM'i 3000MHz'e çektim, yanlışlıkla flck ayarını fazla yaptım bu da görüntü vermemesine yol açtı. Kasanın şu an BIOS pili tak çıkar yaptım ama olmadı. Değişim için gönderdim, ben kesinlikle RAM ayağından başka bir şeyi eklemedim. Kasaya da sadece BIOS pili için dokundum ama çok dikkatlice. Eminim bir şey olmadığına. BIOS sıfırlayıp gönderirler değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti kapsamı altında göndereceklerini düşünüyorum hocam. İçiniz rahat olsun.

Çözüm
Hocam vallahi çok sağ olun, UK'de kalmıştı içimde keşke çözüm olarak işaretleyebilsem ama yeniyim nasıl olacağını bilmiyorum. 😂 iyi geceler.

Benim cevaplarımın sol kısmında “rapor” bölümü olacak. Oradan “çözüm” kısmını işaretleyebilirsiniz hocam. Ben teşekkür ederim iyi geceler.

Hocam bir şey daha soracağım adamlar bana eger anakart yandıysa garanti kapsamı dışında dediler sizce anakartı bu ayarlar ile yakmış mıyımdır.

Merhaba tekrardan. Anakartın yanacağını pek sanmıyorum. Anakart sistemin sigortası gibidir. Sistem değerleri riskli seviyelere geldiğinde sistemi otomatik olarak kapatır. İhtimal vermek istemiyorum açıkçası :D

Merhaba tekrardan. Anakartın yanacağını pek sanmıyorum. Anakart sistemin sigortası gibidir. Sistem değerleri riskli seviyelere geldiğinde sistemi otomatik olarak kapatır. İhtimal vermek istemiyorum açıkçası :D

Hocam fotoğrafa bir baksanız pinlerde bir şey var mı?

Geri
Yukarı