Görüşürüz Technopat Sosyal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birkaç aylık Technopat maceramda bir sürü bilgi öğrendim. Çok zevkli ve güzel bir serüven oldu benim için. Ancak her güzel şeyin bir sonu vardır. Bilgisayarımdan 1 uzun 2 kısa sesi geldi ve GPU'mun bozulduğunu öğrendim. Ailem de bilgisayarda vakit geçirmemden rahatsız oldukları için yeni GPU'da almayacaklar yani sistem çalışmayacak. Sistemi satıp tüm PC hayatımı sonlandırmayı düşünüyorum. Bu forumdaki sağlam adamlara teşekkür ederek gideyim dedim. İyi günler, IP adresi kullanan heykır kaçar...

Görüşmek üzere dostum belki tekrar gelirsin.

Babamın yazdığı şarkı, tam şimdi aklıma geldi ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birkaç aylık Technopat maceramda bir sürü bilgi öğrendim. Çok zevkli ve güzel bir serüven oldu benim için. Ancak her güzel şeyin bir sonu vardır. Bilgisayarımdan 1 uzun 2 kısa sesi geldi ve GPU'mun bozulduğunu öğrendim. Ailem de bilgisayarda vakit geçirmemden rahatsız oldukları için yeni GPU da almayacaklar yani sistem çalışmayacak. Sistemi satıp tüm PC hayatımı sonlandırmayı düşünüyorum. Bu forumdaki sağlam adamlara teşekkür ederek gideyim dedim. İyi günler, IP adresi kullanan heykır kaçar...
Gitmeden önce bir şey sormak istiyorum.
Madem lise 2 sin nasıl oluyor da hacker olabiliyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı