Gösterişsiz ve ucuz kasa önerisi

Kasada 2.el mantıklı gelmeye başladı, sonuçta ekran kartı vs. gibi değil, ne olduğu ortada.
Aslında bütçe artabilir de, kasa ne kadar önemli pek bir fikrim yoktu. Yani atıyorum "1500 verebilirsen bu şahane" denilen bir model varsa, neden olmasın. Ama neden şahane olduğunu da anlamak isterim :D

Bu hava almıyor diyorlardı?

Kasada 2.el mantıklı gelmeye başladı, sonuçta ekran kartı vs. gibi değil, ne olduğu ortada.
Olabilir, kalitlei bir model uygun fiyata bulunursa alınabilir. Sonuçta bozulma falan olmaz, sadece fanları sıkıntı olabilir bi ihtimal. Attığım Galax kasa güzel, bence alınabilir çok aşırı pahalı da değil. Ben bu fiyatlarda bir kasa alacak olsam Galax'ı alırdım.Veya Dark Guardian Pro da düşünülebilir, 5 cm kadar daha yüksek Galax'tan.

Olabilir, kalitlei bir model uygun fiyata bulunursa alınabilir. Sonuçta bozulma falan olmaz, sadece fanları sıkıntı olabilir bi ihtimal. Attığım Galax kasa güzel, bence alınabilir çok aşırı pahalı da değil. Ben bu fiyatlarda bir kasa alacak olsam Galax'ı alırdım.Veya Dark Guardian Pro da düşünülebilir, 5 cm kadar daha yüksek Galax'tan.

Vallaha uzun zamandır PC toplama işinden uzak olduğumdandır herhalde, kasaya 1000 lira vermek çok saçma geliyor. Biraz zamana ihtiyacım var galiba :D

Kesinlikle gösterişsiz bir kasadır. (!)

Gözlerim 😵‍💫

Aslında bütçe artabilir de, kasa ne kadar önemli pek bir fikrim yoktu. Yani atıyorum "1500 verebilirsen bu şahane" denilen bir model varsa, neden olmasın. Ama neden şahane olduğunu da anlamak isterim :D

Kasada 2. el mantıklı çıksa çıksa çizik çıkar oda yani giderilcek bir problem.

1 yıllık ilan atmışsınız. Şu anda bu fiyata 2.el kasa çok zor bulunur.
Büyük ihtimal ile ilan sahibi yayından kaldırmayı unuttu.

800-900TL'ye de var bu da sıfır Dark Guardian gampower gibi markaların kasasıyla ya aynı ya da bir tık düşük ve çok daha kaliteli.

Geri
Yukarı