Göz eski haline döner mi?

LossSantos

Kilopat
Makaleler
1
1 aydan beri lens kullaniyorum. Benim sorum biraz saçma olabilir ama ilk taktığımda gözumü hep kapatiyordum istemsizce fakat artik oyle bir sey yok. Acaba gozumun refleksleri mi azaldi yoksa alisti mi? Bu kötü mü? Nasil eski haline doner?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir sorun gibi durmuyor. İleride lensi bırakırsanız bile herhangi bir sorun oluşturmayacaktır.
@LossSantos gözünüzün durumu nedir? Büyük bir ihtimalle o zamanlar alışma evresinde idi, umarım iyidir.

Son düzenleme:
Herhangi bir sorun gibi durmuyor. İleride lensi bırakırsanız bile herhangi bir sorun oluşturmayacaktır.
@LossSantos gözünüzün durumu nedir? Büyük bir ihtimalle o zamanlar alışma evresinde idi, umarım iyidir.
Hiç bir sıkıntım yok. Zaten yaklaşık 9-10 aydır lens takmıyorum. Bir dershaneye gittiğimde takıyorum. O da 2 saat olduğu için gözlük ile idare ediyorum.
(Böyle bir konu açtığımı bile unutmuştum bildirim gelince şaşırdım :) Teşekkür ederim)

hiçbir sıkıntım yok. Zaten yaklaşık 9-10 aydır lens takmıyorum. Bir dershaneye gittiğimde takıyorum. O da 2 saat olduğu için gözlük ile idare ediyorum.
(Böyle bir konu açtığımı bile unutmuştum bildirim gelince şaşırdım :) teşekkür ederim)

Telefonunuzun senkronizasyonu bayağı iyiymiş, 3 yıl sonra bildirim geliyor, bu mesajın bildirimide herhalde 2024'de gelir. 😃

Telefonunuzun senkronizasyonu bayağı iyiymiş, 3 yıl sonra bildirim geliyor, bu mesajın bildirimide herhalde 2024'de gelir. 😃
Düzenlenme tarihine bakarsan arkadaş ekleme yapmış. :)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-06-06 231754.png
    Ekran görüntüsü 2021-06-06 231754.png
    17,5 KB · Görüntüleme: 40
Uzman olmasam da bende de göz kuruluğundan dolayı bir benzeri oluyordu lens veya gözlük kullanmasam da. Elbette ki her zaman bir doktora danışmak da fayda var.

İleride lensi bırakırsanız bile herhangi bir sorun oluşturmayacaktır.

Bunu herkes için söyleyemeyiz elbette. Doktora gitmek önemli. Forumdakiler sadece birer tavsiyedir. Önemli olan elbette ki doktor kararıdır.

@LossSantos doktora gittiniz mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı