Göz kuruluğu tedavisi için kesin çözüm

Evet bende de öyleydi. Gözündeki sarılığa bakılırsa gizli iltihaplanma var. Bu ilaç gözdeki iltihabı kurutup yok ediyor. Sana bu ilacı doktor verdi değil mi? Eğer öyleyse korkmadan kullan. İlac ilk 1 ay gözde batma kuruluk hissi yapıyor sonra geçiyor.2. ayda tamamen butun rahatsızlık geçiyor. İlacı doktor vermediyse doktora git.

Bu ilacı 6 ay kullanan insanları biliyorum ben. Doktor ne kadar kullan dediyse o kadar kullan. Uykusuz kalma.
Evet doktor verdi. Suni göz yaşi fayda etmedi kortizon damlada kullandim bi sure fayda etmedi hic biri. Cok uzuluyorum hic gecmicekmis gibi geliyor. Insaallah buraya birgün gecti yazarim. Batmalarim artti kurulukla birlikte devam kullanayim o zaman. Iltihap yok denmisti bana. Cevrende varmi faydasini gören? Sabahlari gözüm aşiri derexede kuru oluyor sendede öylemiydi acaba
Şu an bir de cok aşırı derecede yanma var ilaci damlatali 11 saat gecti ama. Sende de oluyor muydu acaba? Cok soru sordum kusura bakma bir de bugün 6.günüm daha erken degilmi değisiklik olmamasi?

Son düzenleme:
Evet doktor verdi. Suni göz yaşi fayda etmedi kortizon damlada kullandim bir sure fayda etmedi hiçbiri. Cok uzuluyorum hiç gecmicekmis gibi geliyor. Insaallah buraya bir gün gecti yazarim. Batmalarim artti kurulukla birlikte devam kullanayim o zaman. Iltihap yok denmisti bana. Cevrende var mı faydasini gören? Sabahlari gözüm aşırı derexede kuru oluyor sende de öyle miydi acaba.
Şu an bir de cok aşırı derecede yanma var ilaci damlatali 11 saat gecti ama. Sende de oluyor muydu acaba? Cok soru sordum kusura bakma bir de bugün 6.günüm daha erken degilmi değisiklik olmamasi?

Evet daha çok erken. Cevremde yok sadece ben kullandım. Bende de öyle olmustu baslarda sonra gecti. Ben 2 tane ilac kullanıyordum bir de. Benimki daha kötüydü. Dayanamıyordum aksam 8'de uyuyordum. Surekili gozumu kapali tutma istedigi vardi. 2 ay kullan bakalım ne olacak.

Evet daha çok erken. Cevremde yok sadece ben kullandım. Bende de öyle olmustu baslarda sonra gecti. Ben 2 tane ilac kullanıyordum bir de. Benimki daha kötüydü. Dayanamıyordum aksam 8'de uyuyordum. Surekili gozumu kapali tutma istedigi vardi. 2 ay kullan bakalım ne olacak.
Sabahlari kuruluktan acamama sendedemi oluyordu cok soru soruyorum kusura bakma baska soracagim kimse yok. Baska hangi ilac kullaniyodun? Ben birde suni göz yasi kullaniyorum
Suan gözünde yanma batma vesaire kalmadi degilmi benim özellikle sabahlari kuruluktan acamiyorum gözlerimi kan canagi gibi oluyor. Capaklanma yok.
Birde benim gozümün icinde yag tabakasi gibi birsey olusuyor kirpinca gidiyor sendede oluyormuydu.

Son düzenleme:
Sabahlari kuruluktan acamama sendedemi oluyordu cok soru soruyorum kusura bakma baska soracagim kimse yok. Baska hangi ilac kullaniyordun? Ben bir de suni göz yasi kullanıyorum.
Şu an gözünde yanma batma vesaire kalmadi degilmi benim özellikle sabahlari kuruluktan acamiyorum gözlerimi kan canagi gibi oluyor. Capaklanma yok.
Bir de benim gozümün icinde yag tabakasi gibi bir şey olusuyor kirpinca gidiyor sende de oluyor muydu?

Evet bende de oluyordu senden daha kötü durumda olanlar var forumlara bakabilirsin. Eyenat isminde baska bir raporlu ilac daha vermisti bana. Sabret gececektir.

Evet bende de oluyordu senden daha kötü durumda olanlar var forumlara bakabilirsin. Eyenat isminde baska bir raporlu ilac daha vermisti bana. Sabret gececektir.
Yag tabakasi kuruluktanmi oluyor?
Saga bakinca ince sari beyaz renkte birsey oluyor gözümde sendede oluyormuydu bu tarz durum?
Cok soru sordum kusura bakma olur mu dedigim gibi etrafimda kimse yok sorabilecegim
Merhaba rahatsiz ediyorum tekrardan bugun 15.günüm Rahatlama hissetmedim daha. Sen ne zaman rahatlamistin acaba? Birde suni gözyaşini bu saate kadar 18 00 saat suan. Cok üzuluyorum bu durumuma. Günlük hayatimi cok etkiliyor. O yüzden yazmak istedim
4 kere kullandim yazicaktim bu saate kadar 18 00 saat suan

Son düzenleme:

Saga bakinca ince sari beyaz renkte bir şey oluyor gözümde sende de oluyor muydu bu tarz durum?
Cok soru sordum kusura bakma olur mu dedigim gibi etrafimda kimse yok sorabilecegim.
Merhaba rahatsiz ediyorum tekrardan bugün 15.günüm rahatlama hissetmedim daha. Sen ne zaman rahatlamistin acaba? Bir de suni gözyaşini bu saate kadar 18 00 saat şu an. Cok üzuluyorum bu durumuma. Günlük hayatimi cok etkiliyor. O yüzden yazmak istedim.
4 kere kullandim yazacaktım bu saate kadar 18 00 saat şu an.

Bende öyle şeyler olmuyordu sen hangi hastaneye gittin venividi gitmeni tavsiye ederim senin gozunde baska rahatsizlik olabilir. Refresh suni göz yaşı jeli al bunu damlat. Normal damlalardan daha etkili.

Bende öyle şeyler olmuyordu sen hangi hastaneye gittin venividi gitmeni tavsiye ederim senin gozunde baska rahatsizlik olabilir. Refresh suni göz yaşı jeli al bunu damlat. Normal damlalardan daha etkili.
Merhaba tesekkurler cevap verdigin icin. Venividi hastanesine gittim deporesx verdi doktorum. Sen nezaman rahatlama hissettin??? Bugun 20.günüm sanki az bisey degisiklik var gibi. Suan nasilsin rahatmisin suni göz yasina ihtiyac duyuyomusun acaba? Cevaplarsan cok memnun olurum

Merhaba teşekkürler cevap verdigin icin. Venividi hastanesine gittim deporesx verdi doktorum. Sen ne zaman rahatlama hissettin? Bugün 20.günüm sanki az bir şey degisiklik var gibi. Şu an nasilsin rahat misin suni göz yasina ihtiyac duyuyor musun acaba? Cevaplarsan cok memnun olurum.

Şu an goz yasi damlasi kullanmiyorum. Telefona 5 dk kadan fazla bakinca basliyor yanmaya. Sen devam et kullanmaya. Bayağı yararı oluyor ilacın.

Bana bundan 4-5 sene önce doktor gözlük vermişti. Takmadim. Aslında normalde bir şey yok gibi, neyse. bu sene bilgisayara bakarken özellikle çok ağrıyor bir süre sonra, gözlerim yanıyor ve batıyor gibi. Bende damla aldım bakalım kullanıyorum. Olmadı doktora gideceğim, dinlendirici gözlük verirse iyi olur tabiki

Şu an goz yasi damlasi kullanmiyorum. Telefona 5 dk kadan fazla bakinca basliyor yanmaya. Sen devam et kullanmaya. Bayağı yararı oluyor ilacın.
Batman oluyormu peki hala kurulugu hissediyomusun
Sabahları artık cok sukur gözumu acabiliyorum acısız. Igne bicak saplanir gibi agri sendede oluyormuydu gectimi?. Suan klima felan etkiliyormu seni

Son düzenleme:

Geri
Yukarı