Göz lazer ameliyatı süreci

Uzmanlık için lazer ameliyatı yasaksa devlette olmaman daha iyi çünkü sisteme işlerlerse eleyebilirler ama yasak değilse sorun olmaz. MSÜ istiyorsan kesin özelde yaptır ve e nabıza falan girdirme ameliyatı. Onun dışında polislik için göz ameliyatı yasak değil devlette sorun çıkarmaz. Dostum bende seninle aynı yoldayım umarım hedeflerimize ulaşırız belli ki sende gönülden istiyorsun bu şerefli mesleği. Senin benim gibi gençlerin pes etmemesi çok önemli unutma. Elinden geleni ardına koyma ayrıca askerlik ve polislik senin için hayal değil hedef olsun. Her zaman bu kafayla hedefine yoğunlaş bir şekilde başarırız yeter ki elimizden geleni ardına koymayalım. İnşallah senin için işler yolunda gider.

Yok askerlik için yasak değil diyorlar lazer ameliyat ama internette elbette. Bir akrabama soracağım o sözleşmeli er şu anda kesin bir cevap alırsam ona göre özelde olabilirim ama özelde olursam bir şekilde anlayabilirler mi lazer ameliyat oldugu mu? Umarım sende bende hedeflerimize ulaşırız hocam. Benim hedefim uzman çavuşluk. Sanırım doğruysa birkaç yıl hizmet ettikten sonra sıradan bir devlet memurluğuna atanabiliyormuşuz eğer doğruysa aile kurdugum zaman masa başı bir işi daha iyi olur biliyorum ki ailem için çok zor olacak ama hedefim ölene deyin vatanıma borcumu ödemek. Umarım hedefine ulaşırsın hocam.

Yok askerlik için yasak değil diyorlar lazer ameliyat ama internette elbette. Bir akrabama soracağım o sözleşmeli er şu anda kesin bir cevap alırsam ona göre özelde olabilirim ama özelde olursam bir şekilde anlayabilirler mi lazer ameliyat oldugu mu? Umarım sende bende hedeflerimize ulaşırız hocam. Benim hedefim uzman çavuşluk. Sanırım doğruysa birkaç yıl hizmet ettikten sonra sıradan bir devlet memurluğuna atanabiliyormuşuz eğer doğruysa aile kurdugum zaman masa başı bir işi daha iyi olur biliyorum ki ailem için çok zor olacak ama hedefim ölene deyin vatanıma borcumu ödemek. Umarım hedefine ulaşırsın hocam.
Özelde yaptırınca e-nabız a ameliyat bilgisini ve verecekleri ilaçların reçetelerini falan girdirmezsen yani sistemde iz bırakmazsan anlamazlar muhtemelen. Ama detaylı bir muayene yaparlarsa anlayabilirler ameliyat izinden. Sağ olasın hocam çalışmaya devam umarım senin de gönlünce olur her şey.

Geri
Yukarı