Göz yormayan monitör önerisi

Cümlemi cımbızlamak yerine tamamına bakarsan yakın mesafede sıkıntı olabileceğini söylediğimi görürsün. Kaynak da benim, kullandım ve yakın mesafede 27" 1080p monitörün bulanık görüntü verdiğini gördüm ve bunu söylüyorum. 24" 1080p monitöre bakılan mesafeden biraz daha uzaktan bakınca hiç sıkıntı olmuyor.

Asus tuf 27 vg27qw aldım 10 gün önce
Benimde senin gibi oyun oynarken gözlerim çok yoruluyordu eski Asus tn panel monitör ile. Şimdi bu monitörü aldım böyle bir sorunum kalmadı.

Cümlemi cımbızlamak yerine tamamına bakarsan yakın mesafede sıkıntı olabileceğini söylediğimi görürsün. Kaynak da benim, kullandım ve yakın mesafede 27" 1080p monitörün bulanık görüntü verdiğini gördüm ve bunu söylüyorum. 24" 1080p monitöre bakılan mesafeden biraz daha uzaktan bakınca hiç sıkıntı olmuyor.
Ben de yakın mesafeden konuşup yazıyorum. Gözler problemli olmasın? Yakın mesafe de bulanık görmek diyorsun.

Ben C27F591 Samsung Curved monitör kullanıyorum içerisinde 10W basslı hoparlörler var 2bine kadar verirseniz bundan alın 2 aydır kullanıyorum ses ve görüntü olarak çok memnunum ek hoparlör parası vermemek için alınabilir stereo olduğundan seste kasılıyor.

Geri
Yukarı