Gözcü 3.8

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar program virüslü indirdim ve evime 54 tane dinozor geldi kapıyı çaldılar tabii ben cesur ve güçlü olduğum için ailemı arkama aldım ve 53 tanesi öldürdüm sonuncuyu annem terlikle öldürdü sakın indirmeyin.(!)

Laf atanlar olur gibi.

Arkadaşlar program virüslü indirdim ve evime 54 tane dinozor geldi kapıyı çaldılar tabii ben cesur ve güçlü olduğum için ailemı arkama aldım ve 53 tanesi öldürdüm sonuncuyu annem terlikle öldürdü sakın indirmeyin.(!)

Laf atanlar olur gibi.
Bilgisiyar mavi ekran verdi wow (!)

Hata bildirmek istiyorum, şu anda bilgisayarımda 2 çift slot RAM var bunları algılıyor ama DDR3 olması gereken bellek tipini DDR4 olarak algılıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-18_105641.png
    resim_2021-06-18_105641.png
    21,2 KB · Görüntüleme: 36
Hata bildirmek istiyorum, şu anda bilgisayarımda 2 çift slot RAM var bunları algılıyor ama DDR3 olması gereken bellek tipini DDR4 olarak algılıyor.

Hata yok orada, ancak bir kontrol etsem iyi olabilir. En son 2.5 ay önce bakmıştım.

Gözcü Windows 11'i tanıdı bu güzel olmuş. Bir an Windows 11'in yalan olduğunu düşünmeye başlamıştım.

Eki Görüntüle 1074796

Tabii ki destekliyor 👍Gözcü Windows 10 ve 11 için tam destek sağlıyor.

@Eray T yaptığınız uygulama harika, elinize sağlık. Bunun mobil sürümünü yapmayı düşünüyor musunuz? Ve ya mobil sürümü var mı?

@Eray T yaptığınız uygulama harika, elinize sağlık. Bunun mobil sürümünü yapmayı düşünüyor musunuz? Ve ya mobil sürümü var mı?

Üzerinde çalışmalarımız var. Mobil sürümünü 2 yazılımcı arkadaşım ile yapacağız. Temelini attık. Anroid 4 ve üzeri için destek sağlayacağız. Google Play Store üzerinde 2022 ilk yarısı piyasaya sürmeyi umuyoruz. Ücretsiz sürümü reklamlı, ücretli sürümü reklamsız olacak. Çok düşük bir ücret olacak 3 veya 4 TL gibi.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı