Gözcü açık kaynak mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Eray T Ne alakası var? Dün, yok bu kadar iyiyim, şu kadar iyiyim, şu ekipleyim, şu firmalarla çalışıyorum gibi şeyler diyen sen değil miydin? Hangi projeler ile çalıştığına çok yakından baktım ve ne kadar berbat bir yazılımcı olduğunu gördüm. Eğer senin de iznin olursa, buradaki insanlara gösterebilirim. İzin veriyor musun? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
@The User 0 Gözcü uygulamasının kaynak kodunu incelemek inan ki istemezsin. Çok fazla amatörce kodlanmış bir proje. Çoğu yerde alt alta 15-20 satır if-else if görebilirsin. Muhtemelen open source yapmama sebebi de kendisinin ne kadar kötü bir yazılımcı olduğunu millete göstermemesi olabilir. Sıfırdan kendin çok temel bir C# bilgisi ile bu projeden daha iyi bir proje çıkartabilirsin. İlla kaynak kodlarını görmek istiyorsan, nette araştır. .NET ile kodlanmış projelerin eğer ki gerekli güvenlik önlemleri alınmazsa, çok kolay bir şekilde decompile olduğunu göreceksin.
Hocam zaten kullanıcılar kodu görmüyor. Önemli olan işini düzgün yapıyor mu ki bence yapıyor da. Kod amatörce yazılmış olabilir. Switch kullanacağı yerde if kullanmış olabilir. Ama sistemim ile alakalı bilgi alma konusunda benim işime yaradı. Zaten normal bir kullanıcı kodu düşünmez.

@The User 0 Durumun switch yerine if kullanma ile alakası yok. Kaynak koduna erişim konusunda, kaynak kodu yorumu yaptım. Şimdi gelmiş, kullanıcı kaynak kodunu görmez diyorsun.

@Hypeer ben kaynak kodu şifrelemeyi bilmiyor muyum sanıyorsun he? Keyimden mi şifrelemiyorum sanıyorsun?

İstediğim şekilde yazarım ve kullanırım. Bu seni alakadar etmez. Kara listeme eklendin. Kaynak kodu paylaşırsan sonuçlarına sen katlanırsın.

@The User 0 Durumun switch yerine if kullanma ile alakası yok. Kaynak koduna erişim konusunda, kaynak kodu yorumu yaptım. Şimdi gelmiş, kullanıcı kaynak kodunu görmez diyorsun.
Göremez değil de zaten herhangi bir kullanıcı koda bakmak istemez diyorum.

@The User 0 Yahu! sen kaynak koduna bakmak istemedin mi? Bu konu kaynak kodu üzerine açılmış bir konu değil mi? Benim yaptığım yorum kaynak kodu üzerine değil mi? Şimdi ne diye gelmiş, kullanıcılar kaynak koduna bakmaz istemez gibi şeyler diyorsun?
Konuyu açtığım zaman kodu merak edip internette araştırmıştım fakat bulamadım. Daha sonra ise açık kaynak olmadığını öğrenince vazgeçtim. Çok gerekli bir durum yoktu zaten. Bende bazen C# ile uygulamalar yapıyorum ve arayüzü hoşuma gitti. Açık kaynak olsaydı bir iki satırına bakıp inceleyecektim. Ama @Eray T bunu açık kaynak yapmamış. Olabilir. Ben decompile vb. şekilde illaki bakmak isteseydim internetten decompile etmek için uygulama bakardım. @Eray T sizin gözünüzde kötü bir yazılımcı olabilir ya da kodu çok kötü yazmış olabilir ama konuda onu sormadım. Konuda sadece açık kaynak mı değil mi diye merak ettim. Evet ya da hayır tarzı cevap bekliyordum ve aldım. Konu kilitlenebilir.

@The User 0 Gözcü uygulamasının kaynak kodunu incelemek inan ki istemezsin. Çok fazla amatörce kodlanmış bir proje. Çoğu yerde alt alta 15-20 satır if-else if görebilirsin. Muhtemelen open source yapmama sebebi de kendisinin ne kadar kötü bir yazılımcı olduğunu millete göstermemesi olabilir. Sıfırdan kendin çok temel bir C# bilgisi ile bu projeden daha iyi bir proje çıkartabilirsin. İlla kaynak kodlarını görmek istiyorsan, nette araştır. .NET ile kodlanmış projelerin eğer ki gerekli güvenlik önlemleri alınmazsa, çok kolay bir şekilde decompile olduğunu göreceksin.
Daha iyisini yap da görelim o zaman? İnsanlara sallamadan önce onlardan gerçekten daha iyi iş yaptınız mı buna bir bakın.
Yaptığınız herhangi bir yazılımı ve kodlarını paylaşmak ister misiniz? Bakalım ne kadar profesyonelsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Eray T Mükemmel uygulamanın PRO sürümünü merakla bekliyorum. Şifreleme bilgin varmış, bakalım .NET ile yazılmış bir uygulamayı nasıl koruyacaksın. Çok merak ediyorum şuan. Kolay gelsin.
@theYagi Forumda bulunan yaşı küçük insanlar için kolumu bile oynatmam. Bir de size proje yazıp, paylaşacak mıyım? :D

@The User 0 gözcü uygulamasının kaynak kodunu incelemek inan ki istemezsin. Çok fazla amatörce kodlanmış bir proje. Çoğu yerde alt alta 15-20 satır if-else if görebilirsin. Muhtemelen open Source yapmama sebebi de kendisinin ne kadar kötü bir yazılımcı olduğunu millete göstermemesi olabilir. Sıfırdan kendin çok temel bir C# bilgisi ile bu projeden daha iyi bir proje çıkartabilirsin. İlla kaynak kodlarını görmek istiyorsan, nette araştır. .NET ile kodlanmış projelerin eğer ki gerekli güvenlik önlemleri alınmazsa, çok kolay bir şekilde decompile olduğunu göreceksin.

Tamam de4dot üstat. En iyi sensin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı