Rehber Gözcü Programı Windows 8.1 gibi sürümlerde nasıl çalıştırılır? (Dual Boot)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bunu doğrudan kapatmak için yöntem var. O an çalışan işletim sistemini bulup engelleyebilirim. O zaman ne denerseniz deneyin giremezsiniz. @24099 girer ama.
İkinci sisteme gerek yok ama neyse
biggrin.gif

Windows 7, 8.1 hepsinde mümkün
biggrin.gif

Nein.

Aslında güzel bir yöntem ama, programın sahibi müsaade etmiyor. Yıllardan beri OS kontrollerinden nefret ederdim, bi' bakalım dedim. Her sistemde çalıştırmak mümkün oldu gözcü'yü :D

Hocam zaten engelleme amacım dedigim gibi Windows 10 için yazmış olmam. Yarın bir gün biri geliyor şurada hata var diyor. Ben de diyorum ki işletim sisteminiz X bir şey. Program Windows 10 için yazıldı diyorum ama ne fayda. Hata var diyor. Aslında hata yok.

Hocam zaten engelleme amacım dedigim gibi Windows 10 için yazmış olmam. Yarın bir gün biri geliyor şurada hata var diyor. Ben de diyorum ki işletim sisteminiz X bir şey. Program Windows 10 için yazıldı diyorum ama ne fayda. Hata var diyor. Aslında hata yok.
Aynen öyle, özel hazırlanmış programları hangi sistem için hazırlandıysa orada kullanmak lazım. Hatalar vesaire çıkması olası, ben çalıştırdığım sürümde bir sıkıntı yaşamasam da herkeste aynı olacak diye bir kaide yok.

Allah kolaylık versin, güzel proje :)

Aynen öyle, özel hazırlanmış programları hangi sistem için hazırlandıysa orada kullanmak lazım. Hatalar vesaire çıkması olası, ben çalıştırdığım sürümde bir sıkıntı yaşamasam da herkeste aynı olacak diye bir kaide yok.

Allah kolaylık versin, güzel proje :)

Teşekkür ederim hocam.

Şimdi her donanım ile uyumlu çalışan bir program yapmak kolay değil 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı