Gözcü (Visual Basic)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sisteminiz Windows 8.1 ve daha altı ise o hatalar o yüzden. Program Windows 10 için tasarlandı.
O halde Windows 10 altı desteğini kapatman iyi olabilir. Hatalar prestij azaltır. Direkt başlangıçta programa girişi engelle bence. Sürüm desteği geldikçe açarsın girişi.

O halde Windows 10 altı desteğini kapatman iyi olabilir. Hatalar prestij azaltır. Direkt başlangıçta programa girişi engelle bence. Sürüm desteği geldikçe açarsın girişi.

Öyle yapmayı düşünüyorum bir sonraki sürümde. Yükleme ekranında işletim sistemini öğrenecek program ve ona göre karar verecek.

Öyle yapmayı düşünüyorum bir sonraki sürümde. Yükleme ekranında işletim sistemini öğrenecek program ve ona göre karar verecek.
Ek olarak test ortamını genişlet imkanın varsa. Sponsorları bunun için kullanabilirsin. Direkt maddi sponsor yerine laptop vb. sponsorlukları da işine yarar.

Ek olarak test ortamını genişlet imkanın varsa. Sponsorları bunun için kullanabilirsin. Direkt maddi sponsor yerine laptop vb. sponsorlukları da işine yarar.

Elimde toplam 2 cihaz var. Biri laptop diğeri masaüstü. Cihaz türü ne kadar fazla olursa geliştirme ve test için daha sağlıklı olur. Sponsorları bu amaç için kullanabilirim.

Hayırlı olsun hocam.

@Berkay Davas hocam dediğiniz şeyi yaptım. Galiba böyle demek istediğiniz şey.

1617576966141.png

Aynen böyle. Bu şekilde sağlıklı geri dönüşler alabilirsin. Windows sürümü kaynaklı hataları elersen geliştirme sürecin de hızlanır.

Dediğim gibi hocam tek işim Gözcü geliştirme olsa şimdiye çok daha fazla özellik çok daha fazla cihaz desteği olurdu. Ama hayat işte..

XMP açık olmasına rağmen kapalı gözüküyor.

1617577772960.png

Tasarım konusunda yardımcı olabilirim, düşünürsen buradan iletişime geçersin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı