Göze sperm kaçarsa ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam öne doğru nisan al diyor onun için diyorum ciddiyim komiklik için yapmıyorum gulucugu de birader dediğim için yanlış anlamasın diye koydum ayrıca komik değilse özellikle mesaj yazmanıza gerek yok boş verin gecin.
Cinsel şakalar yapılıyor ise boş vermek daha iyi. O zaman bırakın adam espri yapsın, siz bir şey dedikçe adam cinsel şakalar yapmaya devam edecek. Siz de boş verip geçebilirsiniz, bu kadar basit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cinsel şakalar yapılıyor ise boş vermek daha iyi. O zaman bırakın adam espri yapsın, siz bir şey dedikçe adam cinsel şakalar yapmaya devam edecek. Siz de boş verip geçebilirsiniz, bu kadar basit.

Espri yapmadım kardeşim şaka değil öne nisan alsa ağzına girecek.

Arkadaşlar, yanlışlıkla kendi gözüme fışkırdı ve yaktı ama şimdi yanması geçti ama korkuyorum bir şey olur mu diye.
Nasil becerdin? En cok da onu merak ettim 😄😄. Bu arada herhangi bir cinsel hastaligin yoksa sperm temizdir. Bir sey olmaz. Su ile yika geç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam çıkarken "bir göz atayım nasıl çıkıyor acaba" diyerek gerçekleştirdiğiniz bir eylem sanırım.

Baya bir durulayın olmadı göz doktoruna gidin, nasıl açıklayacaksanız :D.

Bi' şey olmaz. benim başıma gelmişti.Tecrübe konuşuyor burada😀
Gerçi ben bilerek yapmıştım, yanlışlıkla nasıl nası' becerdin🙃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı