Gözlerde yanma

Aslinda gözlerimi ben kontrol etmiyorum sanki içimde farkli bir ruh var çünkü gözüm bir an biyere kayiyor ve dönderemiyorum yani gözümü yönetemiyorum ayni zamanda vücüt kontrolumu iyice kaybetmeye başladım bu yildan nefret ediyorum :(

Yaş sıkıntısı var ve ailem kesinlikle izin vermez ölsem bir şey olmaz geçer derler yani maalesef.
Hocam ya ölüyorsunuz ya da şeytanlar tarafından ele geçiriliyorsunuz doktora gitsenize artık. Aileniz hala izin vermiyorsa mahkemeye kadar yolu var.

Gözlerim sanki ocağa tutmuşum ve alev almiş gibi sonra her yeri mavi görüyorum ve anlik olarak bayilma riski taşiyorum. Yani bir anda yürürken her yer beyazlaşip gözlerimi yumuyorum ama sonra kendime geliyorum. Bunlar sıklıkla olurken gözlerimin yanmasi iyice rahatsiz etti. Sizce ne olabilir? Hastaneye gidemem, malum virüs var her yerde.

Acil olarak doktora gitmeniz gerekiyor.
Anlattıklarınıza göre alerji veya enfeksiyon ve retina yırtığı belirtileri var sizde.

Acil olarak doktora gitmeniz gerekiyor.
Anlattıklarınıza göre alerji veya enfeksiyon ve retina yırtığı belirtileri var sizde.

Ya da kendi duyu organlarimi yönetemiyorum anlatamayacağim kadar kötü bir şey bu vücudun içinde hapis kalmişim gibi bazenleri hareket bile edemiyorum her şey ruhumun kontrolüne geçiyor kendisi konuşuyor kendisi uyuyor şöyle anlatayim internet kafede PC oynamak için sıra bekliyorsun işte bende ruhumla aynisini yapiyorum bedeni yönetmek için sira bekliyor gibiyiz...

Evine yakın bir sağlık ocağında kan tahlili yaptır, maskeni tak ve sosyal mesafeni koru, hastaneye gitmek zorunda değilsin.

Ya da kendi duyu organlarimi yönetemiyorum anlatamayacağim kadar kötü bir şey bu vücudun içinde hapis kalmişim gibi bazenleri hareket bile edemiyorum her şey ruhumun kontrolüne geçiyor kendisi konuşuyor kendisi uyuyor şöyle anlatayim internet kafede PC oynamak için sıra bekliyorsun işte bende ruhumla aynisini yapiyorum bedeni yönetmek için sira bekliyor gibiyiz...

Bir yakınınızdan yardım alın ve acilen gidin hastaneye, tıp fakültelerinde nöbetçi göz doktoru (asistan) olur. Onlar bile tetkikleriniz yaparlar.
Geciktirirseniz daha kötü şeyler olabilir.
İnşallah olumsuz şeyler çıkmaz ama göz çok önemli.

Gözlerim sanki ocağa tutmuşum ve alev almiş gibi sonra her yeri mavi görüyorum ve anlik olarak bayilma riski taşiyorum. Yani bir anda yürürken her yer beyazlaşip gözlerimi yumuyorum ama sonra kendime geliyorum. Bunlar sıklıkla olurken gözlerimin yanmasi iyice rahatsiz etti. Sizce ne olabilir? Hastaneye gidemem, malum virüs var her yerde.
Virüs var diye hastaneye gitmiyorsun ama gözündeki sorunun bir sebebide virüs olabilir. Hemen bir göz doktoruna görünmelisin. Eğer virüs gözden bulaşmış şüphesi varsa doktor seni test için yönlendirir.

Bir yakınınızdan yardım alın ve acilen gidin hastaneye, tıp fakültelerinde nöbetçi göz doktoru (asistan) olur. Onlar bile tetkikleriniz yaparlar.
Geciktirirseniz daha kötü şeyler olabilir.
İnşallah olumsuz şeyler çıkmaz ama göz çok önemli.

Haklisiniz fakat hastanedeyken sira değiştirme ani gelse ne olur çünkü o an bütün kontrol gidiyor artik ruhuma emanet oluyorum.
Sen ölüyor bilmek ben diyor doktora gitmek.
ben gidememek aile izin vermemek ben ölüyor bilmek

Hastaneye gidemem ifadenize şaşırdım belki de hayati organlarınızın birinden ciddi bir sıkıntı var ve etkisini bu şekilde gösteriyor. Zaman kaybetmeden maskenizi takıp, acil veya aile hekiminize başvurun onların yönlendirmesiyle uzman bir doktora da görünmeyi ihmal etmeyin. İnsanlar sadece koronavirisünden ölmüyor. Bunu sizi karamsarlığa düşürmek için söylemiyorum. Vücudunuzla ilgili ihmal ettiğiniz uyarılar sonradan çok daha büyük sıkıntılara sebebiyet verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı