Gözlerde yanma

10 saat uyuyorum faydasi yok.
Hocam o gözü buzdolabına da koysanız yanar. Belkide Glokom olmak üzeresiniz. Sonrasında da kalıcı körlük çekeceksiniz. En iyisi doktora gidin.

Hocam o gözü buzdolabına da koysanız yanar. Belkide glokom olmak üzeresiniz. Sonrasında da kalıcı körlük çekeceksiniz. En iyisi doktora gidin.

Hocam yüzüme bir su serptim 2 - 3 gulu gulu iyileşti şimdiden biraz umarim.
Göz önemli hele yaşadığınız durum fazla anormal. Göz virüsten daha önemlidir.
Ruh sağliğim da problemler var ailem psikoloğa götürmek istiyor acayip fazla bu adama benziyorum gözlerimde ayni olunca toplumdan dişlaniyorum :( alttaki adam
indir.jpg

Gözleriniz enfeksiyon taşıyıor olabilir ama doktor degilim bilmiyorum ama insanlardan uzak durmanızı tavsiye ederim en az 1.5 metre.

Mesafe işe yaramiyor ki abim işteyken 3 metre mesafe ile bile çok kötü bir rahatsizlandi şu an hastanede test yapiliyor :(.

Uyusa fayda edeceğini düşünmüyorum çünkü sürekli oluyormuş.

Anlatim bozukluğu yaptim galiba özür dilerim bayilma riski sürekli oluyor günde en az 1 - 2 defa kendimi bir yere atarak kurtariyorum bayilmaktan göz yanmasi genelde patates PC'den kalktiğim ya da gözlerim bukalemon ya da pennywise eyes yazinca çikar bir anda ona dönüşüyor ve görüş açayım genişliyor bu yüzden gözüm anlik değişimden dolayi yaniyor.

Anlatim bozukluğu yaptim galiba özür dilerim bayilma riski sürekli oluyor günde en az 1 - 2 defa kendimi bir yere atarak kurtariyorum bayilmaktan göz yanmasi genelde patates PC'den kalktiğim ya da gözlerim bukalemon ya da pennywise eyes yazinca çikar bir anda ona dönüşüyor ve görüş açayım genişliyor bu yüzden gözüm anlik değişimden dolayi yaniyor.

Doktora gitmenizi tavsiye ederim en sağlıklısı.

Direkt doktora git buradan kesin doğru bir bilgi alamazsın muayene olman lazım maskeni tak kat kat eldivenlerini giy tabii ki her şeyden önce randevu al ve hastaneye git yaşadığın durum fazla anormal Allah korusun kalıcı bir hasar bırakabilir yani uzun lafın kısası hastaneye hemen gitmen lazım.

Gözlerim sanki ocağa tutmuşum ve alev almiş gibi sonra her yeri mavi görüyorum ve anlik olarak bayilma riski taşiyorum. Yani bir anda yürürken her yer beyazlaşip gözlerimi yumuyorum ama sonra kendime geliyorum. Bunlar sıklıkla olurken gözlerimin yanmasi iyice rahatsiz etti. Sizce ne olabilir? Hastaneye gidemem, malum virüs var her yerde.

Çok fazla ekran vs başında iseniz gözleriniz kuruyordur damla damlatın ve en kısa sürede sağlık kuruluşlarına başvurun.

Google'dan baktım, aslında ölmüşsün (!). Şaka bir yana doktora görünmezseniz çok ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Çok fazla ekran vs başında iseniz gözleriniz kuruyordur damla damlatın ve en kısa sürede sağlık kuruluşlarına başvurun.

Aslinda gözlerimi ben kontrol etmiyorum sanki içimde farkli bir ruh var çünkü gözüm bir an biyere kayiyor ve dönderemiyorum yani gözümü yönetemiyorum ayni zamanda vücüt kontrolumu iyice kaybetmeye başladım bu yildan nefret ediyorum :(
Kendini şu an iyi hissetsende doktora gitmen lazım Google'daki yerlerden hiçbir şey öğrenemezsin.

Yaş sıkıntısı var ve ailem kesinlikle izin vermez ölsem bir şey olmaz geçer derler yani maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı