Gözlük Camı Seçimi

Zireael14

Kilopat
Yer
Kadıköy
Özellikle hafta sonlarında çok uzun süre bilgisayar oynuyorum. Aynı zamanda çok parlak ışıklar gözümü çok yoruyor ve başım ağrıyor. Bunun önüne geçmek için bu sefer gözlük camımı antirefle kaplama ile almayı düşünüyorum. Belki daha iyileri vardır diye size de danışmak istedim, hangi kaplamayı seçmeliyim?
Bu arada numara falan önemli olabilir belki; iki gözüm de 3 numara, miyopum.

Özellikle hafta sonlarında çok uzun süre bilgisayar oynuyorum. Aynı zamanda çok parlak ışıklar gözümü çok yoruyor ve başım ağrıyor. Bunun önüne geçmek için bu sefer gözlük camımı antirefle kaplama ile almayı düşünüyorum. Belki daha iyileri vardır diye size de danışmak istedim, hangi kaplamayı seçmeliyim?
Bu arada numara falan önemli olabilir belki; iki gözüm de 3 numara, miyopum.
Ben de 3 numarayım ve ben de kullanıyorum pek bir faydasını görmedim doğrusu. 130 lira ücret kesiyorlar yaklaşık. Bence o kadar önemli değil. Yine de sen bilirsin tabi.

Ben de 3 numarayım ve ben de kullanıyorum pek bir faydasını görmedim doğrusu. 130 lira ücret kesiyorlar yaklaşık. Bence o kadar önemli değil. Yine de sen bilirsin tabi.
Görüntüde değişiklik var mı peki cidden böyle bir fark yaratıyor mu?
antirefle2.jpg

Görüntüde değişiklik var mı peki cidden böyle bir fark yaratıyor mu?
Eki Görüntüle 343585
Evet, sayılır. Özellikle dışarıdan bakınca ya da foto çekerken ışık gözlerini kapatmıyor. Onun yerine bu şekilde görüldüğü gibi yeşilimsi bir yansıma geliyor. Baş ağrısı konusunu bilmiyorum.
images (73).jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim işime yarayacaktır diye düşünüyorum. Belki başka tür öneren arkadaşlar da olur yanıt bekleyelim. Önümde 4 gün var nasıl olsa. Teşekkürler yardımınız için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı