650 TL Gözlük Camı Önerisi

• Konuyu başlatan win987
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 22B

win987

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya/ Dünya
Yaklaşık 5 yıldır gözlük takıyorum. Eski camlarım çizilince yenisini alayım dedim. 1.5 ay sonra alacağım. Numaram ise -2.75 miyop. İki göz de aynı. Bu fiyat aralığında Zeiss veya Hoya'nın hangi modellerini önerirsiniz?

Bende 8 senedir kullanıyorum. Cam için 200-250 den fazla vermek fuzuli. Kalan parayla yeni bir çerçeve alabilirsin. Nike 8096-yı öneririm çok rahat ve sağlam (160€ civarı).

650 TL'ye yeni göz alabilirsin bence. Şaka bir yana, gerçekten 650 TL masraf yapılır mı :D En ufak terslikte çizilebilir veya kırılabilir sonuçta :D

Hmm ozaman önereceğim bir marka yok. Benim kullandığımı öneririm ama unuttum markasını :D Marka takıntım yok zaten. Sakın gözlükçüye gidip 650tl lik cam isteme gidip 100 lıralığa 300 tl der :) . Araştır internetten.

650 TL'ye yeni göz alabilirsin bence. Şaka bir yana, gerçekten 650 TL masraf yapılır mı :D En ufak terslikte çizilebilir veya kırılabilir sonuçta :D
Söylediğim gibi 200-250 hadi taş çatlasın 300 den fazlası gerçekten fuzuli.

170 TL'lik gözlük camlarım iyi dayandı. Zeiss'in fiyat listesi internette yok. En iyisi Cem-Fa'ya gidip fiyat listesi almak.

Zeiss LouTec camlarımı alıyorum :D. Yanında bir Ray-Ban çerçeve alacağım. Konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı