Gözlük kullanmak sağlığa iyi gelir mi?

Hocam vallahi şuanda hiç şaka kaldırabilecek bir durumda değilim. Arkadaş kusuruma bakmasın. Aradığım cevabı verdiniz. Yalnız bu astigmat hiç geçmiyor mu yoksa numarasının büyümesi mi engellenebiliyor sadece? Bugün devlet hastanesine gittim. Yarın özel hastaneye gideceğim. Teşekkür ederim.
Dostum inan bende tam bilmiyorum bu konuyu da o yüzden açmıştım ama @Frosa abime gözlük iyi gelmiş. Ama bence yine de sen bunu doktora sor özel hastane de, cevabı da buraya yazabilir misin?

Hocam vallahi şuanda hiç şaka kaldırabilecek bir durumda değilim. Arkadaş kusuruma bakmasın. Aradığım cevabı verdiniz. Yalnız bu astigmat hiç geçmiyor mu yoksa numarasının büyümesi mi engellenebiliyor sadece? Bugün devlet hastanesine gittim. Yarın özel hastaneye gideceğim. Teşekkür ederim.
Kusura bakmayın hocam demek istediğim sağlık bu forumlardan öğrenilmez. En iyisi doktora gitmek.

Hocam doktora gitmeyeceğim. Bana döktüğü göz damlasından dolayı ben bulanık görüyormuşum bugün düzeldi. Yazdığı gözlükte dinlendiriciymiş. Tekrardan geçmiş olsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı